• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Sjedalo ima 40-50 kg i ide obavezno na zadnje staklo van, uhodana praksa.
Stavim malog viličara iza sa paletom i daska sa palete u kabinu i klizne van relativno lako.
Nemogu si zamislit da si sam ga ponesa unutra! 🤐

Hvala na savjetima, neke pute mali savjet puno vremena uštedi! 👍👍👍
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
E to je već posao.:ppozdrav: pribilježeno za ubuduće.

Mladost ludost rekli bi neki... Navučeš ga na bedra, uhvatiš rukohvate i ideš stepenicu po stepenicu u nekom čudnom sjedećem položaju, kad dođeš dovoljno visoko nabaciš ga na pomoćni sic, onda s druge strane unutra pa digneš preko volana i to je to, dobar tek! :ROFLMAO:

Malo se ispsuješ, pomisliš ma šta ja ovo radim, ali odradiš posao i kad otvoriš hladno pivo nakon ugradnje, bude ti lakše 🤣🤣🤣

Oooo da, ja se većinom naučim na svojim greškama jer sam tvrdoglav, a nije baš ni da imam od koga tražiti savjet, sve sama gospoda...
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Pozdrav ekipa, kakva su iskustva sa JD traktorima 6100-6400, oni modeli iz devedesetih.

I dali možda zna tko kakvog da se prodaje?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Pozdrav ekipa, kakva su iskustva sa JD traktorima 6100-6400, oni modeli iz devedesetih.

I dali možda zna tko kakvog da se prodaje?
Imaš 6010se na prodaji na njuškalu, jako dobro stanje i korektni novci.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,549
Razlika je u kabini primarno.
Serija kao serija 6100-6400, vjerovatno najbolja John Deere serija traktora, modernije od serije 2000 i 3000 a i dalje izdržljivost na vrlo zavidnom nivou. Jedino što im se može zamjeriti je šta su sad već u godinama.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Razlika je u kabini primarno.
Serija kao serija 6100-6400, vjerovatno najbolja John Deere serija traktora, modernije od serije 2000 i 3000 a i dalje izdržljivost na vrlo zavidnom nivou. Jedino što im se može zamjeriti je šta su sad već u godinama.
Kabine su strukturno iste, unutra je 98% isto, krov je najveća razlika, SE uglavnom nemaju klimu i nemaju powerquad mjenjač.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Imam ovo u ponudi, što kažete na tu izvedbu?

GyFmaOW.jpg


9KmhCUq.jpg


epNtXZx.jpg


grashJI.jpg


bkvt34F.jpg
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
304
ekipa, moze preporuka nekog servisa za reparaciju hidraulicne pumpe na jd 2140? iz one glavne ispred kilera se cuje neko zveckanje
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,142
Moj šef je nosio u Pintar hidrauliku,možda je i dobavna pumpa loša pa ne šalje dovoljno ulja glavnoj jer glavna ne može vući ulje
 

Najnoviji postovi

Na vrh