• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
A kak pronaći traktor kod seljaka u DE? Po oglasnicima su uglavnom firme…
Ja sam u Njamckoj oko 5 g i stalno pratim oglase onako iz zanimanja, u kontaktu sam sa nekim poljoiprivrednicima, mogu reci da su cjene rabljenih traktora visoke kao i sve cjene zadnjih godina, corona ili sta vec
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,243
Ma imo ga je al je skinut...jbg kad trgovci ga ogole... biti ce cudoviste s PVH... to je 6125R, ne vidim dobro
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Tvornicki nije imao hidrauliku prednju.....u pitanjunje 6195r
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,243
Mislio sam na uteg...jer ima nosac...sretno s strojem, nek puno penez zaradi bez puno ulaganja...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Pitanjce, gdje naručujete dijelove za servis (ulje ,filtere...). U Novocommerc ili drugdje?.
 

Najnoviji postovi

Na vrh