• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
Kod mene na 6620 se prednji kraj traktora preko noći podigne, to je valjda različiti tlak u nekoj od posuda, no kad se upali to se iznivelira i dobro šljaka sve.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Isprobano, probilo ulje naprijed na čep di se puni.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Like
Reactions: ZJ

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Radi normalno, ali sad kad je jedna napunjena a duga prazna dok se ugasi traktor nakon nekog vremena mi spusti se na tls-u, pogotovo ako ima šta na hidrauliku zakvaceno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,533
Eto vidiš, a moj se digne🤣🤣
Ovisi koja boca ima manje pritiska valjda...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
Ma ne...kad se nadruka, mam se spusti...zgleda da je davno nekaj puklo...e sad, jel gumica ili cijeli klip, tko bi ga znal...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,878
🤣 digne, spusti, tvrd, mekan....malo bi malo nebi.....nikad nećemo saznati kako radi Triple link suspension.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ma ne...kad se nadruka, mam se spusti...zgleda da je davno nekaj puklo...e sad, jel gumica ili cijeli klip, tko bi ga znal...
možda propušta na cilindrima....
 

Hju64

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2020
Poruka
130
Ljudi!
Nemrem nać temu di bi pitao pa ću ovdje.
Gledam kombajne (stare i za male pare) i naletio sam na jednog John Deerea 430, dosta oke izgleda i prihvatljiva je cijena. Kakav je to stroj? Jel ga ima/imao ko od vas i na kaj bi trebalo obratiti pozornost? Motor? Dobar, loš? Koje su bitne stavke i investicije (stari stroj i sve može otić, znam) na koje dodatno treba gledati? Jel bolji od Claasa te starosti? Jel ima dijelova?
 
Na vrh