• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Jel ima tko pozitivnih i negativnih,sto me vise zanimaju,komentara na 7430 ili 7530 john deere?
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Pozz ,zna li ko ima li gdje kupit prednji most kompletan za 3350 APL 350 ,hvala
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Evo ima svega
0a7fbbd6988804478cec00859ff8718a.jpg


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Zeko ,hvala:drink: ali nazalost nema
 
Posljednje uređivanje:

gabgol

Novi član
Tu od
20 Stu 2018
Poruka
1
Lijep pozdrav!
Novi sam na forumu,a prijevio sam se zbog planirane kupnje JD-a 6920 autoquad 2002.g. pa me zanima da li netko ima iskustava sa tim traktorom,koje su mu mane itd.
Cuo sam da bi se trebale izbjegavati te ranije serije 20 do 2004. g. da li je to samo kod autopowera?
Unaprijed hvala!
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
232
Pozdrav,
ima li netko iskustva sa traktorom John deere 5725?? mane,prednosti i sl??
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
John deere 6420, 2002 godina, 8100 rs.
Hidraulika poluga odjednom nece nikuda, a prije 10 min sve radilo super nece ni dole ni gore poluge cak ni izvana na blatobranima, kad sam ugasio traktor i upalio sve opet normalno radi!!!
Ovo se prvoi puta desilo, dali netko zna sta bi moglo biti?
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ođeka su ti sve sveta vozila tipa IMT i Zetor, pokoji Usranko, Rakovica, Tomica i đe god koji noviji trat'or.

Svak' 'ko kupi Johan Dereta je postao vel'ki gazda i internet i kojekakovi forumi mu ne trebaju, prevaziso je on to, jer je johan dere pravi stroj koji se ne kvari. Pa sto bi ti ijedan takav divanio o problemima kad se ne kvari. To samo radis.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,124
Ja znam jednog John te derea, star mozda kojih 5 god, prvi vlasnik, ne radi pre puno i do sad mozda otislo cca 100 tis kuna za popravke.
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Dali netko ima za prodati barvu vrata Jd 6420 2002 godina, treba mi onaj dio gdje ide samo kljuc da se zakljucaju vrata (okruglo), to je na ljevim vratim???
Nemogu otvoriti niti zakljucati ta vrata samo mi ispao taj dio.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Znaci treba ti cilindar. Ako je ispao, vidi kada okreces kljuc dali oni mali prstancici koji su nazubljeni ikuda idu, ako su zaglavljeni, rastavi cijeli cilindar, ocisti i podmazi. Malo je pipavo, ali da se napraviti, cak ako je koji i slomljen, 2 - 3 prstencica ce drzati. Nemas sta izgubiti ako se nesto i shebe, a vecinom se da spasiti.

Cak zna i onaj mali kljuncic se istrositi, zna pasati s nekih drugih cilindara.
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Da al meni je ispao taj cilindar sto ide u njega kljuc prilikom oranja i nemam ga vise sad moram nabaviti drugi ili kupiti cjelu novu bravu radi toga.
 

juzny90

Član
Tu od
8 Sij 2019
Poruka
87
Ovako pitanje u vezi izmjene ulja na john deere 2040 4wd,nedavno sam kupio traktor,isao promjeniti ulje,znači natocio sam jedno 4l ulja i vec je na maksimumu,dal je moguce to,jer koliko sam uspio pronaci na netu pise da bi trebalo ici oko 8l ulja u motor.sta da radim?
 
Na vrh