• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
To i je ono najbitnije, ti stariji JD se ne stide stati na crtu sa kojim god hoces novim iste konjaze.

Radio sam sa 6800 koji je imao 27000 sati i to u teškim uvjetima rada. Motor je bio kao bebica. -10 palio kao mina.

JD je nepoderiv 💪🏻💪🏻💪🏻
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Dečki evo pitanjce:
Vidio sam na YouTube da na ekranu od serie 6010 se prikazuju brzine, na mojem ne, dali se kome to desilo?
Je to neki kvar?
Mogu nešto samostalno pogledat?

Nije uopće bitno, više informacije radi.

Hvala
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Vjerovatno se to da "kodirati" preko ekrana središnjeg. Za vrijeme sam siguran da se da, i vidim da neki imaju prikaz vremena a neki ne, pa se vjerovatno i to da isključiti.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
To je ona šema, zašto raditi 10 različitih modula za 10 različitih oprema, kad mogu imati sve iste module i ožičenje samo za opremu Vulgaris zaključati sve osim kazaljke za gorivo 😂

Ali u principu da, sve se da kodirati. Ima jedan električar u okolici koji je otključavao neke stvari na starijim Fendtovima.
Meni npr. Ne radi osvjetljenje glavnog LCD-a, sad dali je u pitanju izmjena mjesta na žicama konektora jer je mjenjana komplet struja na mom JD-u ili samo treba nešto kodirati. Veli on da bi mi on to sredio, samo moram dofurat traktor jer ne radi teren, ne stigne od posla doma. Ali već smo pričali da se malo raspitamo za kakvu literaturu, ovo - ono pa da vidimo šta bi se sve dalo srediti.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ako su veći volumenom mora ići kalibracija hidraulike da bi dobro radila
 
  • Like
Reactions: ZJ

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Trebam mišljenje o John Deeru 6420 premium,mane i prednosti tog traktora,jel se isplati uzet sa 8500 radnih sati.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ovisi za što ti treba i omjer stanje-pare.
Meni bi trebao za teške poslove,jednog sam našao 2002god 8500rs ali još je u dolasku pa ne znam stanje zasad,29 000e
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Ne znam koliko ti je to korak dalje od Hollanda. Sposobniji je traktor vjerovatno ali ne značajno. Možda da škicneš 6820, ne znam kak su njima cijene sad?
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ne znam koliko ti je to korak dalje od Hollanda. Sposobniji je traktor vjerovatno ali ne značajno. Možda da škicneš 6820, ne znam kak su njima cijene
6 cilindara bi bio bolji sigurno,u potražnji sam sad,al za strojeve koje imam dosta je i 4 cilindra
 
Na vrh