• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

R

Ratarko

Guest
Super traktori sa lošim trgovcima ( dilerima ) u HR.
Bili bi daleko najbolji po prodaji u HR da imaju više sluha prema potencijalnim mušterijama ali to je samo moje mišljenje o njima a njihov problem.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: nasplošno o john deree

:arrow: meni najbolji traktori,,što se tiče pouzdanosti, komforta, hidraulike i ostaloga..
 
R

Ratarko

Guest
Re: nasplošno o john deree

TX75 kaže:
:arrow: meni najbolji traktori,,što se tiče pouzdanosti, komforta, hidraulike i ostaloga..

Ah kao i svaki priprosti seljak koji je željan dobrog traktora i ja sam išao u Novocommerce po novog Đonija prije neke tri godine .
Sudbina je imala drugačije planove ... ali sada kada pogledam u nazad bilo bi mi puno bolje da sam kupio i Đonija bez opreme nego sve što sam proživio nakon toga sa drugim izborom .
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: nasplošno o john deree

Ratarko kaže:
TX75 kaže:
:arrow: meni najbolji traktori,,što se tiče pouzdanosti, komforta, hidraulike i ostaloga..

Ah kao i svaki priprosti seljak koji je željan dobrog traktora i ja sam išao u Novocommerce po novog Đonija prije neke tri godine .
Sudbina je imala drugačije planove ... ali sada kada pogledam u nazad bilo bi mi puno bolje da sam kupio i Đonija bez opreme nego sve što sam proživio nakon toga sa drugim izborom .

a jbga,,,šta znaš kakve planove big boss ima za tebe,,
zašto ga nisi uzeo??pre skup ili??gledao si sedmicu pretpostavljam
 
R

Ratarko

Guest
Re: nasplošno o john deree

A baš tako , tko zna šta nam se sutra sprema ali ipak mislim da bi mi put bio malo drugačiji da sam onda Đonija uzeo .
Gledao sam 7820 , 7920 i 8220 . A bilo je puno razloga zašto nisam trgovao taj puta , umorili mi se prsti od tipkanja a nije niti bitno .
 
S

sapat

Guest
Re: nasplošno o john deree

i ja sam trebao pazariti za JD 5030(valjda ima taki) 90ks, ali isto pazara nije bilo... trgovci su me neozbiljno shvatili
 
R

Ratarko

Guest
Re: nasplošno o john deree

sapat kaže:
i ja sam trebao pazariti za JD 5030(valjda ima taki) 90ks, ali isto pazara nije bilo... trgovci su me neozbiljno shvatili

A čuj , šta da ti kažem , ista stvar i još gore od toga .
 
S

sapat

Guest
Re: nasplošno o john deree

e a kada sam pazario celtisa, onda su se sjetili malo omekšati, ali prošla baka sa kolačima....
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: nasplošno o john deree

ma neznam oćito vi niste imali sreće, ste išli u novocommerce??
 
S

sapat

Guest
Re: nasplošno o john deree

TX75 kaže:
ma neznam oćito vi niste imali sreće, ste išli u novocommerce??

Pa naravno... ali mi nije žao... više može biti njima žao
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: nasplošno o john deree

mi kada smo išli kod njih samo pogledat traktore bili su stvarno ljubazni,,i ponudu sastavili,,kape nam dali,,prospekti,,sok,kolača primili nas stvarno svaka čast

sapat nema 5030 serije još,,ima 5020,a ti si vjerojatno gledao 5820 on je 88ks
 
S

sapat

Guest
Re: nasplošno o john deree

šta im to vrijedi, kad prije nisu imali "poslovnog sluha", sada je spika malo drukčija
 
R

Ratarko

Guest
Re: nasplošno o john deree

Ja sam dobio samo kavu i sok , kolaće mi nisu dali i zato nisam htio kupiti traktor , na meni će oni kolaće šparat ;-)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: nasplošno o john deree

Ratarko kaže:
Ja sam dobio samo kavu i sok , kolaće mi nisu dali i zato nisam htio kupiti traktor , na meni će oni kolaće šparat ;-)

haha :lol: ja sam i kape dobio,,tralalala ;) i mali privjesak za ključeve JD6920S
 
B

branko

Guest
Re: nasplošno o john deree

TX75 kaže:
haha :lol: ja sam i kape dobio,,tralalala ;) i mali privjesak za ključeve JD6920S


ti si slicno prosao ko i ja sa SANO (premiksi i ostale gluposti) na proljetnom gudovackom sajmu, ono dodjemo doma i ja nosim kapu, grabilicu i kantu (bio bih dobio i prsluk ali nije bilo mog broja malo sam presirok :x :cry: ) i pita me sogorica da kako sam to sve dobio, a necak joj odma vice jos iz auta "rekel im je da sano ne valja i to je sve dobil" sto je u biti i istina, ja sam isao na njihov stand po prospekt (u biti onu njihovu publikaciju o svinjogojstvu) i tip me pita da li koristim sto od njihovih proizvoda ja sam ko iz topa odgovoril da ne jer nevaljaju i onda se rasprela prica i na kraju sam sve to dobio. poanta toga bi bila da ako hoces nesto dobiti moras kritizirati njihov proizvod da bi nesto dobio, ako sad uspijem naci vremena skoknuti do sajma tko zna mozda od euromakine dobijem kakav CX na poklon :D :D :D :D (moze i rabljeni)
 
P

Picek

Guest
Re: nasplošno o john deree

branko kaže:
TX75 kaže:
haha :lol: ja sam i kape dobio,,tralalala ;) i mali privjesak za ključeve JD6920S


ti si slicno prosao ko i ja sa SANO (premiksi i ostale gluposti) na proljetnom gudovackom sajmu, ono dodjemo doma i ja nosim kapu, grabilicu i kantu (bio bih dobio i prsluk ali nije bilo mog broja malo sam presirok :x :cry: ) i pita me sogorica da kako sam to sve dobio, a necak joj odma vice jos iz auta "rekel im je da sano ne valja i to je sve dobil" sto je u biti i istina, ja sam isao na njihov stand po prospekt (u biti onu njihovu publikaciju o svinjogojstvu) i tip me pita da li koristim sto od njihovih proizvoda ja sam ko iz topa odgovoril da ne jer nevaljaju i onda se rasprela prica i na kraju sam sve to dobio. poanta toga bi bila da ako hoces nesto dobiti moras kritizirati njihov proizvod da bi nesto dobio, ako sad uspijem naci vremena skoknuti do sajma tko zna mozda od euromakine dobijem kakav CX na poklon :D :D :D :D (moze i rabljeni)
:lol:
eh, hvala ti što me lijepo nasmija :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
Re: nasplošno o john deree

Da , imam takvu prednju osovinu . Super stvar ... samo što kod Đonija to čudo košta i do 7500 € a to je previše .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: nasplošno o john deree

Ratarko kaže:
Da , imam takvu prednju osovinu . Super stvar ... samo što kod Đonija to čudo košta i do 7500 € a to je previše .
To nije samo amortizirana osovina?
Koliko košta na tvojem MF-u. Dal imaju u SDF grupaciji tako nešto?
 
Na vrh