• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

K

KRESO

Guest
Re: nasplošno o john deree

dali netko zna kakav je john deree 5725 ,90ks, baš gledam na novocomercovim stranicama , čini se zanimljiv a i cjena nije strašna 24500 eura ,da nije to neki indijski ili slićno :scratch
 
K

kikoporto5820

Guest
Re: nasplošno o john deree

to ti je Mexsikanac ima ga tu jedan kod mene i vuče s njim rauba 3 m ma igra se snjime
ja sam ga htjeo uzeti pa sam malo zvao okolo i priča mi jedan iz vinkovaca da vuče tri brazde snjime
ja inače imam njemca 5820 i u uspoiredbi snjim je kao i nebo i zemlja od vanjskog do unutrašnjeg dijela kabine i kvalitete izrade. taj meksikanac nema ni reverzer obični mijenjač nešt ko Torpedo ima tri brzine traktor je dosta pojednostavljen ali je zato i cijena puno manja nego 5820
 
B

Bobo

Guest
Re: nasplošno o john deree

5725 nema reverzer u osnovnoj opremi, moze se nadoplatiti...

Za taj traktor nude 9+3 mjenjac, 12+12 i 24+24. U zadnja dva slucaja se radi o puno bolje opremljenoj kabini, hidraulicnom reverzeru, te puno vise opreme i dosta vecoj cijeni ;)
 
K

kikoporto5820

Guest
Re: nasplošno o john deree

meni je Jasminka iz Novocomerca rekla da se na njega nemože ništa tvornički nadograđivati jedino naknadno kod njih u servisu a sada da oni mogi staviti reverzer nebi baš reko¸
a i da se može naručiti onda to više nije ni ta cijena :?
 
B

Bobo

Guest
Re: nasplošno o john deree

GARANTIRANO se traktor JD 5x25 serije moze naruciti s reverzerom i sa 12+12 ili 24+24 mjenjacem, imas 2 bez kabine i jedan s kabinom, a kabina ne hermeticki zatvorena i ima klimu...

A za cijenu sam i ja rekao, da vise nije niti blizu 25000€ kad uzmes svu tu opremu
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Re: JOHN DEERE 7810

ŠTA REĆI ? VUČE 4 BR OKRETAČ A MOŽE I 5 !..... PRIKOLICA OD NEŠTO MANJE OD 1 VAGON ..... MALO JE OSTARIO ALI IDE 50 KM/H ..............................
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
evo opet od prijatelja jednoga john deere

31072009-1.jpg

SP_A0118-1.jpg

SP_A0119-1.jpg

SP_A0121-1.jpg

SP_A0123-1.jpg
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
TX75 kaže:
zanimljivo, imaš još koju sliku ?
nažalost nemam slika od ove pile to sam slučajno našo na netu odma mi je zapo za oko pa reko da stavim tu možda neko zna više o ovome, tražio sam po net-u al nigdje niš nepiše o ovome John deere -u
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lijep traktor, samo mu je nesto mala prikolica :D

ima li tko iskustva sa jd 6300, 6400? dojmovi u radu, kvarovi, mane?
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Kakvi su traktori JD 2650 i 2850? KOje su im dobre a koje loše strane.Zanima me traktor oko 80 KS,a buđet je oko 10 000e.Može i preporuka za neki drugi traktor ako mislite da je bolji od ovih a da je u toj kategoriji.
Hvala:confused:
 
S

slavek

Guest
razlika između ta dva traktora je u tome da je 28 50 turbo a 26 50 nije .kad sam bio u bavarskoj vozio sam 2850 i mogu reći da je to jako dobar traktor.brz ,okretan i snažan (86ks).vozio sam ga 6mjeseci i nisam primjetil nikakve kvarove (imal je oko8000 radnih sati).naravno sve ovisi i o gazdi di je prije bio.ja bi ti preporučio svakako 2850 jer dobiješ ipak jaći traktor a isti gabariti..
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kod kupovine polovnoga2850 obrati paznju da ne iskace mjenjac iz brzina, da ne struzu kocioni diskovi u diferencijalu , hidraulika ne smije trzati a ako je vanjski izgled u redu motor ne smije vruc pusiti na odusak.
u toj kategoriji mislim da nema boljeg traktora okretnog i jakog za vucu.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
razlika između ta dva traktora je u tome da je 28 50 turbo a 26 50 nije .kad sam bio u bavarskoj vozio sam 2850 i mogu reći da je to jako dobar traktor.brz ,okretan i snažan (86ks).vozio sam ga 6mjeseci i nisam primjetil nikakve kvarove (imal je oko8000 radnih sati).naravno sve ovisi i o gazdi di je prije bio.ja bi ti preporučio svakako 2850 jer dobiješ ipak jaći traktor a isti gabariti..

nebi se složio stobom da 2650 nije turbo motor
2250 i 2450 nemaju turbo a 2650 (77ks) i 2850 (86ks) imaju jedina je razlika što 2850 ima jaču hidrauliku a sve drugo je potpuno isto
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
jel ima neko dobar 3650 za prodati kupio bi jedan moj prijatelj a u oglasima su sve sverceri
 
S

slavek

Guest
e kolega bole hvala na ispravku, vidim sad da sam se zeznul u broju -te podatke sam ja dobio prije 10 g od gazde gdje sam bio.tek sad po podacima vidim da si u pravu.u svakom slučaju 28 50 bi bio dobar izbor .
 
Na vrh