• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

imt 577

Član
Tu od
14 Ruj 2010
Poruka
46
radionički priručnik

pozdrav
Jel postoji negdje radinonički priručnik za john deere 3650?
Hvala
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
E bok dečki moj susjed je kupio 2850 i trese mu hidraulika, tj i prednji utovarivač kad ga diže,pupmu je nosio na remont nešto se malo poboljšalo ali i dalje trese što bi to moglo biti,hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Bok dečko.
Nek ju proba još jednom odnijeti, pa da vidiš da bu bolje. Samo treba uporan biti :vragek:
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
A danas ju je stavio samo na njega ,platio je popravak 2000kn, sve je dobro dok je ulje hladno normalno radi,jel ima kakva druga caka
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
A danas ju je stavio samo na njega ,platio je popravak 2000kn, sve je dobro dok je ulje hladno normalno radi,jel ima kakva druga caka

jel trese kad je pod opterećenjem ili kad diže na prazno
ajd da trese dok je ulje hladno, al da trese kad se ugrije to je neš čudno :scratch nek provjeri prvo el ima dosta ulja u hidruliku i nek promjeni filter od ulja pa če vidit el trese ili ne
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Ma trese na prazno promjenio je on i filtere al ništa nije s tim dobio.
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ne znam da li na JD ima šok ventil ako ima to bi mogao biti problem
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=h5sW7AmgNP4&feature=player_embedded[/YT] [YT]http://www.youtube.com/watch?v=BEv-P3OSipQ&feature=related[/YT] [YT]http://www.youtube.com/watch?v=PmN0kl5XUM0&NR=1[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Dadx

Aktivni član
Tu od
10 Srp 2010
Poruka
101
jedan, meni zanimljiv, đoni slikan dans kod agronomskog faksa u zagrebu!

P250611_1310.jpg
[/IMG]

P250611_1311.jpg



zanimljiv mi je zato kaj u zagrebu baš nemam prilike vidjet ovakve strojeve, a u zagorju ima svega osim đonija
 
P

piško007

Guest
john deere -i su dobri traktori samo kaj je teško doći do djelova i jako su skupi, ali traktori su super
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ak je 6930 onda jel
mislim da je samo 1 đonu u cvetkoviču onda je to njegov
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
obje makine su na njuskalu..
radi li gazda sta s njima ili samo preprodaje?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Vjeruj mi da i sam neznam, al vjerujem da ponesto i radi, ima on jos jednog John Deerea samo nije bio kod kuce :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh