• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

JOHN DEERE

dmoljac

Novi član
Tu od
15 Lip 2013
Poruka
4
Bok ljudi! Zanima me jel se jos isplati kupiti jd 3650? treba mi takav traktor koji moze podnositi 3+1 brazde plug, a da nije skup. ovaj se jos krece do 100 000 kn pa ga stignem brzo isplatiti radom. ako ima netko mozda drugaciju ideju neka spomene.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
[YT]v=7x3mDs3Pck4[/YT]

oralo se sa Lemkenom 3 brazde ,16 cola , a potrošnja je bila od 20-25 l/ha ovisno od zemlje , više zna kolega markach jer je to njegov traktor....
da 135 ks je
imam i ja case i zadovoljan sam sa njim jako , potrošnja mu je nekkih 20 L/ha u oranju prosječno...

ovakva zemlja se kod mene klasificira kao lagana :)

btw lijepo to ide :)
 

IVANX71

Novi član
Tu od
8 Velj 2013
Poruka
16
Trebao bi kupiti traktor iskljucivo samo za transport prikolice od cca 13-15 tona, mislio sam nesto kao oko JD 6800 (model vise ili manje)

Moze li netko reci koliko trakor od 100 i nesto konja trosi u transportu po asfaltu?
 

Kukuruz

Član
Tu od
4 Srp 2013
Poruka
90
Pozdrav svima, odlućio sam se kupit traktor john deere 755 4x4 iz devedeseti godina
Bio bi zahvalan za malo informacija o cijeni djelova i priključaka, Ne mislim na tocnu cijenu neg jel su skupi djelovi i tako to...

hvala
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
John Deere 5065E kakav je po kvaliteti,gdje se to proizvodi a cjena je dosta povoljna???
 
Z

zeljkovk

Guest
moze li mi netko pomoci? trazim kvalitetnog majstora za 8430 .
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Nije moj,od kolege je al nam ga često posuđuje jer mi je dobar za sitne poslove
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
tako nekako, jer sam ga vidio prije 5,6 godina u popovači na silosima, a još jedan 6330 je u repušnici ili gračenici.
nije on baš za sitne poslove, osim ako ne vuče špricu od 20, 30 metara ili nosi rasipač od 2 t, pa to smatraš sitnim poslovima.
ide on jedanko ako ne i bolje od te forterrre u tvom avataru, u svim poslovima, a i nije veči skakavac od forterre je forterra ima 4,6 t i međuosovinski razmak 239 cm, a jd je i malo teže a ima 240 cm razmaka. obojici fali 400,500 kg utega naprijed, i onda je to stroj.
 
Na vrh