• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

John Deere

R

robert

Guest
johny 1550cws
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

jedna od dvije stvari koje mi se ne svidjaju...prva-kabina
Obrisan neispravan link.

a ova je druga-motor.to da je izbacit van i ugurat volvo pentu....inace je rjec o jd powertechu 6.8lit 180kw-2400okr
Obrisan neispravan link.

ovo je unutrasnjost kabine.pomalo je skucena.za sljedecu godinu dolazi novija linija sa boljom kabinom..sad sta ce to bit....bumo vidili...
Obrisan neispravan link.
ovaj jostick mi je stvarno nakaradan..
Obrisan neispravan link.
jednostavno,bez previse elektronike...
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
A prednje gume , slab profil ripne mi imaju ?
Motor sigurno troši više goriva od onoga 1450 CWS što si dolazio gledati u moju okolicu ?
 
R

robert

Guest
pravilo je da je sto jaci motor,manja potrosnja....to sa potrosnjom 1450 ne znam bas da u tolikoj mjeri moze trositi....kako god,1450 ima 20-tak ks manje i heder 4.70m,a ovaj,6.10.ripne su ok,pa nece ic u oranje,gusce su,pa ce manje zujit na asfaltu...he he...
 
Z

zrine892

Guest
koliko para...znam da je jedan JD bio na akciji 80.000 eura...to sam u gospodarskom listu vidio...na zadnjoj stranici...
 
Z

zrine892

Guest
kad malo bolje pogledam nije tako strašno skup...sto se tiče ipak je to JD...
 
R

robert

Guest
pa kad dodas na tu cijenu,kolica,poteznicu,reduktor bubnja,pripr. za kukuruz,podizace....itd......skoci ona daleko vise....a di je jos kuk. heder,stol za repicu i suncokret....
 
R

robert

Guest
evo da stavim koju sliku i na ovaj forum.ove godine stigao pred zetvu.1550cws

u novocommercu
Obrisan neispravan link.

prvo tankanje
Obrisan neispravan link.

zetva 2008
Obrisan neispravan link.

u repici...
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

case i novi Mcc 135 ks.kad vec spominjem case,ne znam jeli u redu usporedsjivati kabine,al njegova je kvalitetnije napravljena nego sto je u kombajnu.takodjer ima i bolje reflektore.
Obrisan neispravan link.

evo i moje glavne zvjerke.nisam mislio da cu ovo dozivit,al i on je jednu prikolicu otero do silosa....
Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

skidanje stola
Obrisan neispravan link.

i jos jedna za kraj
Obrisan neispravan link.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
:supris: :supris: :supris: :prayer: :prayer: :supz: :supz:
pa ovo je ko space shutle...svaka čast 8)
 
S

Sesva

Guest
Cekaj tvoj kombajn ostavlja slamu , e a oni ogromni kratki ne ostavljaju nego sve melju u prasinu npr. Case 8010 !!!

Imam pitanje !

Ti kad kupujes komabjn mozes li birat iza kakav izlaz za slam,u oces ,mislim mozes li birat da ti baca slamu za baliranje ili da ju melje ??
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
@sesva:na gotovo svaki kombajn je moguće ugraditi sječku za slamu,tako da ju samelje... to nije nikakav problem.
 
R

robert

Guest
na vecini slika vidis kako se jako prasi,to znaci da je sjecka ukljucena....
 
S

Sesva

Guest
E TO VAS PITAM , JA SAM BIO MALO ZBUNJEN , MISLIO SAM DA NA VECINI ONIH VELIKIH KOMABAJNA NIJE MOGUCA OPCIJA BACANJA SJENA VAN , JER NISAM VIDEO OD NIJEDNOGA VIDIO TAKVOGA !

Znaci na gotovo svaki kombajn je moguce ugraditi ili da bacu slamu ili da sjecka, ajde super , a dali se da kupiti Case AFX 8010 a da normalno ostavlja slamu za baliranje ???
 
Na vrh