• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip123

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
širi mi nije potreban iako bi ga traktor mogao terati bez problema,da prvenstveno sam planirao uzeti ovakav malčer na ruci jer imam za kositi jako puno kanala oko zemalja.u planu je bio i malčer za prednji hidraulik ali tada bi još morao uložiti u prednji hidraulik i kardan,a sada smo trenutno u dogovaranju novog kombajna pa se nisam htio i sa tim dodatno opterećivati jer kombajn je ipak jako velika investicija.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ma kažu da ovih dana treba stići u Požegu,a prvotno je trebao stići u Glog.što se same pogodbe tiče još nije dogovoren ali nejvjerovatnije čim stigne u Požegu da ćemo se dogovoriti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh