• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip123

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
B

BAGERISTA

Guest
Samo pomalo,,:shock:,ubija iščekivanje,,,ali doč če,,,,:weedman:
A za plug ča reč,nego,,kad dođe,,i kad ga smontiraš,gore,,,,,,ima da ga cijelo selo gleda.....:supz::supz:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
@đelac Fiat je otišao u Goricu
BAGERISTA dobro kažeš iščekivanje ubija,a kombinacija claasa i pluga bi trebala da bude fantastična.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
je i to još krajem prošlog mjeseca i sada je stalno u poslu pa sam ga jedva uspio i slikati prije par dana.slike budu uskoro.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
evo par slika koje i nisu baš nekakve kvalitate,ali za prvu ruku će biti dovoljne.par dana poslije traktora mi je stigao i četverobrazni plug Vogel-noot XMS 1050 Vario.

ClaasAres836RZ005.jpg

ClaasAres836RZ008.jpg

ClaasAres836RZ007.jpg

ClaasAres836RZ006.jpg

ClaasAres836RZ002.jpg

ClaasAres836RZ001.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zvijerka! :shock:
a ni plug nije los ;)
kako to da ti je samo na donjim daskama poguljena boja?
koja je godina traktor? ne fali mu uteg naprijed?
40kmh ili vise? posto ima prednji ovjes..
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
Daske su dolje oguljene jer josip jos nije nasao dugme za okretanje pluga. Lol.
Salim se.
Super je pila, samo daj koju sliku kabine.
Koliko tona ima traktor, jel mu ne diže plug prednje kotace u zrak?
Kakav ima mjenjač?
U subotu bi trebal ic za SB, ako stignem navratiti cu da vidim pilu....
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
Josipe čestitam sigurno je užitak raditi z njim...nego koliko zemlje obrađuješ?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Čestitke Josipe,neka te duuugo služi :)
Daj koju sliku iz kabine.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
hvala svima na čestitkama

zvijerka! :shock:
a ni plug nije los ;)
kako to da ti je samo na donjim daskama poguljena boja?
koja je godina traktor? ne fali mu uteg naprijed?
40kmh ili vise? posto ima prednji ovjes..

pa samo sam jedan prolaz prošao sa plugom,traktor je 2005g.,uteg fali pa ću ga najvjerovatnje kupiti u agronomu(800kg=1200€),sat pokazuje 43km/h,a prednji ovjes mu je cararo i stvarno je super stvar.
@daniel
traktor je oko 7900kg,plug ga ne diže ako ne krećeš previše naglo,ali podrivač Vogel-noot terra-dig xxs sa 5 radnih tijela i dva reda jež valjaka mu je na knap i za njega se obavezno mora pod hitno uzeti prednji teg jer se u radu prednji točkovi skoro odvajaju od zemlje.mjenjač je gimin dyna 4.
@đelac
naravno da je užitak,a obrađujem 110ha i stalno povećavam površine jer kod nas ljudi masovno odustaju.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
hvala svima na čestitkama



pa samo sam jedan prolaz prošao sa plugom,traktor je 2005g.,uteg fali pa ću ga najvjerovatnje kupiti u agronomu(800kg=1200€),sat pokazuje 43km/h,a prednji ovjes mu je cararo i stvarno je super stvar.
@daniel
traktor je oko 7900kg,plug ga ne diže ako ne krećeš previše naglo,ali podrivač Vogel-noot terra-dig xxs sa 5 radnih tijela i dva reda jež valjaka mu je na knap i za njega se obavezno mora pod hitno uzeti prednji teg jer se u radu prednji točkovi skoro odvajaju od zemlje.mjenjač je gimin dyna 4.
@đelac
naravno da je užitak,a obrađujem 110ha i stalno povećavam površine jer kod nas ljudi masovno odustaju.
svaka cast 110ha raditi nije mala stvar izlazis li iz traktora hahahahah :weedman:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
hvala svima na čestitkama



pa samo sam jedan prolaz prošao sa plugom,traktor je 2005g.,uteg fali pa ću ga najvjerovatnje kupiti u agronomu(800kg=1200€),sat pokazuje 43km/h,a prednji ovjes mu je cararo i stvarno je super stvar.
@daniel
traktor je oko 7900kg,plug ga ne diže ako ne krećeš previše naglo,ali podrivač Vogel-noot terra-dig xxs sa 5 radnih tijela i dva reda jež valjaka mu je na knap i za njega se obavezno mora pod hitno uzeti prednji teg jer se u radu prednji točkovi skoro odvajaju od zemlje.mjenjač je gimin dyna 4.
@đelac
naravno da je užitak,a obrađujem 110ha i stalno povećavam površine jer kod nas ljudi masovno odustaju.

traktor je stvarno odličan koliko sam ga vidio u prolazu morat ću navratiti jedan dan da ga pogledam malo detaljnije
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Čestitke i od mene i da služi bez kvarova.Ovaj uteg bi ja napravio,imaš ph zašaluj i napravi od betona i ne može te koštati više od par stotina kuna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh