• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip123

B

BAGERISTA

Guest
nema, vidiš da ga skriva od naših očiju, a mi čekamo.... :roll:

da skriva,,,,,a mi ovdje ludujemo.,.....:(:(:cry:,,,,ali nešto mi govori da bi večeras mogla koja naletit............:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljepa strojčina,posebno mi je ljepa ova prednja hauba....,,,a i sa špricaljkom,,,je ljepa konbinacija,,,,,,ča reč nego da te dugo služi,,,i da radi bez greške,,,,...:partyman::partyman:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Također čestitam!
Neka te dugo služi bez kvara!
:)
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
još jedan put hvala svima na čestitkama.
lijepa kombinacija josipa dal i zetorom špricaš ili?
da sa njim sam prskao one zemlje koje su imale stalne tragove na 12m.
 
G

GROF

Guest
., forumašu Josipe!., nisu slikice u jigri., već je manje kvalitete uradak videa.,

., ALI!, tražili smo da vidimo makinu?., makinu smo vidili!., svaka čast i fala!., kako se kaže kodmene u mojoj Liki - Jezerani?!., neka dragi Bog! da zdravlja i sriće gazdi stroja, svakome vozaču ki bude sa njim dobro i pošteno delal puno godin!, sretno!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
evo i mene nakon dužeg izbivanja sa foruma za koji i nisam imao previše vremena zadnjih mjeseci.dok osvježavam temu želim da se zahvalim GROF-u i ostalima na lijepim čestitkama za case-a i da se odmah pohvalim sa još dvije prinove na mom gospodarstvu,jedna od prinova je polovni traktor claas ares 836,a druga je novi plug vogel-noot xms 1050 vario.
traktor stiže za 2-3tjedna i otprilike izgleda ovako ali samo sa novim gumama:
Claas-Ares-836-RZ-Comfort-1787648.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolega,,ča reč nego sretno s novim -polovnim strojevima,,,i neka te dugo služe i delaju bez greške,,,,,a zarade više nego si sam zamisliš................:partyman::partyman::partyman:
Kad dojdu daj koju sliku,,da slinimo...:p
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
hvala na lijepim željama,a slike će biti onako kako si i rekao kad stignu strojevi stignu.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
kako da si se uz fiata i casea odlucio na claasa? fiat sada pretpostavljam ide na bubanj? cestitat cu na prinovi kada stigne i kada vidim slike :blackeye

sada sam pogledao, pa to je 190ks nominalne snage :eek: bome pila :D
plug je 4br?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
da fiat ide na bubanj i to mi baš i nije drago jer je traktor još uvijek u top stanju a sa njim sam počeo i on mi je praktično zaradio sve strojeve koje sam kupio u zadnje 4 god.,ali u planu imam da kupim još jednog case-a maxxum-a 140 ili steyr 6140 profi pa mi fiat stvarno više neće biti potreban.plug sam naručio sa 3 brazde ali sa pripremom za 4br jer sam u planu imao da prvo kupim steyr-a ili case-a pa bi si poslije tražio još jednog jačeg traktora i četvrtu brazdu za ovaj plug.claas mi je ispao dosta povoljno u njemačkoj,a i jako dobro izgleda i čini mi se da je u super stanju jer je kupljen od prvog vlasnika koji ga je stvarno super održavao.po pričama ljudi koji imaju takve claas-ove to su super traktori pa sam se sada ipak za njega opredjelio.usput u selo stižu 2 kom jer je i bratić jednoga kaparisao.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,118
Josipe čestitam na prinovama nek te dugo služe :partyman::partyman:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Močan stroj če doč:supris:8)

Neka samo dobro služi,mogao bi reč da je to pravi traktor za teške ratrske operacije,jedan od boljih CLAAS traktora.
 
Na vrh