• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip123

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
mislim da bi se trebao moći suziti toliko da može u redove kukuruza jer ja na zetoru imam 16,9 i ide u redove.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
evo danas u kasnim poslijepodnevnim satima stigao traktor,a prvi dojmovi su odlični.sutra se odmah ide u prskanje da se polako nabijaju sati.
 
B

BAGERISTA

Guest
E pa kolega,sretno,,,i nek te služi dugo,,,i bez greške......:supz::supz:
Kad budeš stiga,,koji fotosesion,,nabaci,,da i ostali malo vidimo pilu koju si uzeja,,,,,,da i mi malo slinimo,,,,,:rolfer:

Šta češ kad volimo sve,šta vole i mladi.................:partyman::partyman:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Čestitke! Nek broji i broji sate s minimalnim kvarovima,po mogućnosti nikakvim... ;)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
pridružujem se čestitkama,nek te dugo služi i mogo bi nabacit koju slikicu
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
izgleda da mu se toliko svidio stroj da ne izlazi iz njega i nema vremena slikat:mrgreen:
cestitke i od mene na prinovi i naravno, pridruzujem se ekipi koja ceka slike :D
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ja neću čestitati dok ne vidim strojčinu,zemljak nek te dobro služi i zaradi još većega.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
čestitam i ja na kupnji nek te dugo služi ja ću ga vidjeti u živo jer živimo cca 1km udaljenosti
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Sada sam prošao pokraj novog stroja , sjaji se kao novi , stvarno odlični izgleda :prayer: ako se nevaram zakačena je šprica , znači već je bio probni rad .
Neka te dugo i dobro služi :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
E ti si ga vidija,,,,a mi niš,,,,,,,,,,:?:?i ja bi,,,,i ja bi..............:rolleyess:
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
čestitke i odmene nek te dugo služi bez kvarova :partyman::partyman::partyman:
sad više nije novi ak je več bio u polju :weedman::weedman:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
hvala svima na lijepim čestitkama,a slike će najvjerovatnije biti sutra jer mali je danas već išao u prskanje pivarca kao što je Žuti rekao pa ga nisam stigao slikati.pod 1200l vode u prskalici se super ponaša i mislim da će bez problema nositi i rasipač sa 1500kg gnojiva.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
a o kojoj je makini riječ ili mi je promaklo...:scratch
i čestitan na kupnji,,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh