• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

josip123

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
evo da se i ja pohvalim sa MF-om 3070,jučer kupljen i dovezen kući.
uskoro će biti i koja fotka.
 
B

BAGERISTA

Guest
evo da se i ja pohvalim sa MF-om 3070,jučer kupljen i dovezen kući.
uskoro će biti i koja fotka.

Nek te dugo služi,,,bez greške..,,,čim je MFodmah me dirne u :heart:...........
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
cijena je 5000e+pdv s defektom pumpe hidraulika koju sam već promijenio i sada radi sve.pumpu hidraulika sam platio 4200kn.
mislim da stvarno nisam mogao jeftinije proći.
 
Posljednje uređivanje:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
dok pogledas cijene po oglasnicima za takav traktor, ova tvoja cijena je bagatele.. gdje si to nasao?
daj koju sliku da vidimo kako izgleda..
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
dok pogledas cijene po oglasnicima za takav traktor, ova tvoja cijena je bagatele.. gdje si to nasao?
daj koju sliku da vidimo kako izgleda..
da stvarno je bagatela,čovjek ga je kupio prošle godine jer mu je stao JD u branju kukuruza,pa ga je ovaj u tome mijenjao,ali na samom kraju sezone traktoru je vrisnula pumpa hidraulika i od tada je traktor na prodaju ali nije bio nigdje u oglasu pa za njega nitko nije ni znao.traktor je bio svega 3km od mene i prije par dana sam slučajno saznao da je na prodaju pa sam odmah otišao do čovjeka da pazarimo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
vidiš,to se zove imati sreće...sretno s njime
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
dal ste poslikali mf-a
Sorry nisam do sada primjetio pitanja...
Prodao sam ga.
Imt 542 De lux@
Vjerovatno si vidio starog ako je vozio plug,a ako je bila zakvačena tanjurača onda smo bili obojica.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
a onda je to stari išao na oranje.
evo odmah ću iskoristiti priliku da se pohvalim sa novom prskalicom koje je danas stigla.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
a onda je to stari išao na oranje.
evo odmah ću iskoristiti priliku da se pohvalim sa novom prskalicom koje je danas stigla.

Čestitam za prskalicu,jel si uzeo u Lešku ili preko MPC?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,337
prskalicu sam uzeo u agronomu jer sa njima ugovaram proizvodnju i kod njih kupujem sve strojeve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh