• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Josipovo

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Svim forumašima koji nose ime Sv. Josipa - Sretan imendan
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretan imendan svim Josipama i Josipima,posebno mome suprugu,sretan mu i imendan i rođendan,sretan mu i prvi dan mirovine.

Dragi moj Joko,Jokić i sve ostalo kako te ja zovem-Johabi te ne zovem,to si samo tu na forumu,ti znaš zašto ćeš pamtiti ovaj dan.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz: :(inlove):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sretan imendan svim Josipama i Josipima,posebno mome suprugu,sretan mu i imendan i rođendan,sretan mu i prvi dan mirovine.

Dragi moj Joko,Jokić i sve ostalo kako te ja zovem-Johabi te ne zovem,to si samo tu na forumu,ti znaš zašto ćeš pamtiti ovaj dan.:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz: :(inlove):

TRI srece u JEDNOM danu !!
Svako dobro od moje strane !!
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Zahvaljujem se svima na čestitkama za moj dan,,tri u jedan,,a posebno mojoj voljenoj suprugi Johabici.
Normalno je da ću taj dan pamtit jer moglo je biti i ,,četiri u jedan,,ali......!:(inlove):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
S malim zakašnjenjem čestitke i od mene dragim Jožekima njihov imendan :ppozdrav:
 

Najnoviji postovi

Na vrh