• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kaj kupiti??

A

ARGON

Guest
da nebu neko krivo razmel: pariti = uspoređivati :mrgreen: mi velimo pariti, po domače :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ARGON kaže:
Evo, na kraju smo kupili SAME Dorado 86.

Odličan izbor, daj slike :mrgreen: :!:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
ARGON kaže:
Evo, na kraju smo kupili SAME Dorado 86.
Novi ili rabljeni? A gdje ste ga našli?
 
A

ARGON

Guest
SAME Dorado 86. gume: 360/70 R 20, 420/70 R 30, prednji blatobrani,utezi(8), kardan: 540,540E,1000. mjenjač: 20+10, kabina: klima,grijanje,ventilacija,radio,4 radna reflektora...to je otprilike to.
Evo i slika:
thumbnail.png
[/url][/img]
 
R

Rajtek

Guest
To mi je nekak premalo para.....
Kaj si tu odmah odbil i kapitalna i PDV????
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
ARGON kaže:
Kaj niko nema komentara... :?:
Pa ti nam reci. Ima li kakvih problema, skrivenih mana i slično?
Nekak ga je gazda jeftino prodal.

Pitaj novog gazdu tvojeg Argona hoće li kupiti kabinu?
 
P

PeTaR4444

Guest
HURLIMANN KVALITETNIJI I POUZDANIJI MOJA PREPORUKA NJEMAČKI JE ZA RAZLIKU OD LAMBORGHINIJA KOJI JE TALIJANSKI
Ž
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
PeTaR4444 kaže:
HURLIMANN KVALITETNIJI I POUZDANIJI MOJA PREPORUKA NJEMAČKI JE ZA RAZLIKU OD LAMBORGHINIJA KOJI JE TALIJANSKI
Ž
Lupaš bezveze. Prije svega Hürlimann je bila Švicarska, a ne Njemačka firma.

Same, Lamborghini, Hürlimann i Deutz do 100ks su identični talijanski traktori. Neki u toj gami imaju Same Dizel a neki Deutz motor.
Iznad 100ks, (gotovo) svi su Deutz traktori, samo pofarbani u različite boje.
 
N

NETKO

Guest
:!: Meni moj SAME EXPLORER 100 od 100 ks najbolji !!! Kupio ga lani u - prezadovoljan sam njime! Ima sve što jedan traktor treba da ima, klima, kompresor, pomoćni podizni klipovi, zračno sjedalo... Uz to sam uzeo i prednji utovarivač Robust F15... Sad sam džek u svom šoru, hehe! Traktor za 5 :!: A i ostala popratna služba je za pohvalit...servis, rezervni dijelovi...sve sve sve! Mogu samo preporučit :D
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
NETKO kaže:
:!: Meni moj SAME EXPLORER 100 od 100 ks najbolji !!! Kupio ga lani u . - prezadovoljan sam njime! Ima sve što jedan traktor treba da ima, klima, kompresor, pomoćni podizni klipovi, zračno sjedalo... Uz to sam uzeo i prednji utovarivač Robust F15... Sad sam džek u svom šoru, hehe! Traktor za 5 :!: A i ostala popratna služba je za pohvalit...servis, rezervni dijelovi...sve sve sve! Mogu samo preporučit :D


ajde ajde ti to poslikaj pa uplodaj slike da vidimo i mi tu tvoju pilu. :shock:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ajde stavi koju sliku dok radis same-om. 8)

Koliko kosta utovarivač??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
NETKO, samo ti nama daj slike, pusti priče, slike iz rada strojeve nam budu sve pokazale :mrgreen: :mrgreen:
Imam i ja Same, sigurno je bolji od ovog tvog :lol: :lol: :lol:
 
S

seljaček

Guest
Pomoč

Može konkretan savjet ili preporuka . U planu je kupnja drugog traktora na gospodarstvu približno prolječe-ljeto 2011. Prema iskustvu trebao bi traktor 60 ks 4x4 kabina 2t podizne sile na hidraulici, brzo kopčanje trotočja. 2 dvoradna izvoda "povernešto" mjenjač bitno da ide 40km/h sa 1800 o/min. namjena bi mu bila za lakše radove sijačica kukuruz, žito; prskalica , kultivator, transport, pripomoč kod oranja itd. želja je SDF grupacija ali nisu isključeni ni drugi proizvođači. naravno bitno je da traktor da najviše za što manje novca.
 

Lambo R3 EVO 100

Novi član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
12
bok svima! kupujemo novi traktor i premišljamo između Hurlimana XA76 i Lamborghinija CROSS 674-75N. cijena za hurlija je 22.000eur,a za lamba 20.000eur
kaj vi mislite? kaj bi bilo bolje?
ja sam iz zagorja i tu su dosta bregoviti tereni i veliki nagibi.

hvala. Pozdrav!!!

Ako siiz zagorja onda ti je lambo bolje jer je sijediste isto u zagorju
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Može konkretan savjet ili preporuka . U planu je kupnja drugog traktora na gospodarstvu približno prolječe-ljeto 2011. Prema iskustvu trebao bi traktor 60 ks 4x4 kabina 2t podizne sile na hidraulici, brzo kopčanje trotočja. 2 dvoradna izvoda "povernešto" mjenjač bitno da ide 40km/h sa 1800 o/min. namjena bi mu bila za lakše radove sijačica kukuruz, žito; prskalica , kultivator, transport, pripomoč kod oranja itd. želja je SDF grupacija ali nisu isključeni ni drugi proizvođači. naravno bitno je da traktor da najviše za što manje novca.
Ovdje ti samo odgovara Dorado (i njegovi klonovi u drugim bojama), jer ne postoji (koliko ja znam) niti jedan drugi traktor na tržištu koji to ima.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh