• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako naoštriti britvu

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znam da ima tu onih koji imaju doma nekoga umornih nogu .
Pa me zanima kako naštriti staru britvu ?
Treba mi za intimne dijelove obrijat .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
za nju postoji takozvani kais za ostrenje i bez njega nist, mozes probati na vodobrusni papir finiji pod sto manjim uglom.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da ti pravo kazem to sam video ali nikad pitao. izgleda ko siri kozni kais za pantalone. e sad sta ima na sebi nisam video.ja mislim da to jedan stari brica jos ima u susednom selu. bas cu ga pitati kad budem prolazio tuda.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,826
stari kožni vojnički kaiš ( opasač ) bi mozda bio dovoljan bez ikakvih dodataka. To je samo moje skromno mišljenje
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Sjećam se pokojnog dede koji je navlačil britvu po hlačnjaku, no, kolko se sjećam, radilo samo o tome da se time na najbezbolniji način skine "igla" od brušenja, e sad čime se zapravo brusilo, to se ne sjećam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Obični kožni remen za hlače iznutra nahrapaviti šmirgl papirom kako bi površina bila hrapava.
Purol pastom premazati i ostaviti da se osuši.
Oštriti noževe, škare, britve ......
Na sastrugano nanjeti novi sloj paste i tako u krug pet puta da se pasta što bolje upije u remen.

Na kraju dobijemo fini brus koji uvjek nosimo sa sobom na hlačama.

Remen treba negdje zakopčati ili da ga neko drži napetog.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nevezano na temu ..baš neš kotam koliko nam industija raznoraznih brivica sa x reznih ivica uzimaju novaca .
Brijem da je jedna briva dovoljna za cijeli život ..i još ide u oporuku .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Najprije fini kameni brus polijevaš vodom ( ne pišati) tkz tocilo nakon njega kožni remen i ima da brije ko britva :icon_kidra:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako vjeruješ svojoj ruci, zašto ne...:(nod):
Kad mi je brada preduga za elektriku onda u grubo opalim s britvom u koju se stavlja pola žilete ..i ide to ...i bez krvi .
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Puknuti, jesi razmišljao o krajnostima...... brazilska depilacija ili prelazak u popove.... niti jedni s ene opterečuju žiletima ni britvama...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Puknuti odaberi brazilsku.Ima više prednosti-najbolja je kaj ju rade lijepe tete.
To kaj boli tak da ti se sve ostale dlake u zrak dignu,a genitalije padnu,budeš otrpjel.Ipak si ti jedno snažno muško.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Pusti britve,malo ti zadrhti ruka i budeš mogao u "Kleopatri"statirati kao eunuh.:icon_weed::(giggle)::(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Brazilska se večinom radi u salonima za uljepšavanje,ne radi se voskom nego medom i brazilska pdrazumjeva uklanjanje svih dlaćica od guze do nožnog palca.
Al vas starije to ne zanima jer vaše generacije više vole ili preferiraju rutave ili ti kosmate.:eek::
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Britva je naošterna .
Ukoponirana moderana tehnologija i tradicionalan alat .
Polir pasta i nešto između filca i krpenjače .

btw ako netko ima na prodaju britvu nek se javi , hvala .
 

Najnoviji postovi

Na vrh