• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako naoštriti britvu

orašar

Član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
74
Kad su mene počele zanimati slične stvari, noževi, britve, zakaljivanje i napuštanje čelične oštrice ova ekipa mi je pomogla; http://survival.aforumfree.com/f11-nozevi

Znam da nije popularno reklamirati tuđi forum, ali niti jedan forum nemože imati baš sve i sve to u detalje obrađeno, tako je i ova tema sa oštrenjem najbolje (po meni) obrađena na survivalu.

puknuti pozdrav.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znam za njih , samo tko bi sve pratil kaj mene zanima .
A da ne govorim kako ebem mater svim doktoratima kao i profesoratima kad mene kao metalca nisu naučili sve o kovanju i obradi čelika .
Ebem im se na njihov program školovanja , ne vrijedi im pišljivog boba .fuj!.
To su osnove svih osnova i tko to ne razumije može klepati kosu tri dana ali ta ne bude kosila .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E baš zato nemogu svi radit sve,a to je svečešća praksa nažalost.:(
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ja mogu sve,ja mogu sve-evo,ja vozim bicikl,ja vozim kamion,ja vozim traktor-budeš sutra videl,bum dela sliku,ja vozim tačke,ja vozim auto,kamion sam rekla,jelj,onaj veliki,sa pratečom,mercedes jedan,22-44,jel vidiš da mogu sve,jel vidiš?:cool2::cool2::cool2::(hi)::(hi):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A jel možeš britvu naoštrit ili se popet na krov da bi mačka spasila ili na kamionu promjenit alternator ili filtere?
Teoretski bi mogla i ja bi,al ako neznam pitam a ako vidim da nije to u mom dosegu ili psihofizičkih mogučnosti zovem nekog ko to radi stalno ili pokušava preživjeti od te vrste posla.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E baš me zanima kakvi je to dar od Boga dobio oficir ?

I mene to zanima,a valda mi bude neko rekel ili bum sam skužil s vremenom.:cool2::tractor:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A jel možeš britvu naoštrit ili se popet na krov da bi mačka spasila ili na kamionu promjenit alternator ili filtere?
Teoretski bi mogla i ja bi,al ako neznam pitam a ako vidim da nije to u mom dosegu ili psihofizičkih mogučnosti zovem nekog ko to radi stalno ili pokušava preživjeti od te vrste posla.

Britvu mogu,mačku mogu (sigurno nisi videl sliku gdje sam na trešnji,hm),filter mogu,alternator teoretski-znam kaj je,ne znam gde je,a ak ne znam gde je,onda ne mogu,aliiiiii-mogu na kamionu promjenit kotač.A-ha,a kaj budeš sad rekel?????:icon_kidra::icon_kidra::icon_kidra:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka čast možeš puno i stvarno svestrana žena nema kaj.:p:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pet plus??????
Pa kako pobogu onda u školi nikada nisam prošla razred sa više od četvorkom!!!!!
A zapravo više puta sa trojkom.:mad::

(Znam ja zašto-nikada nisam učila,pogotovo ne ono kaj me nije zanimalo-fizika,matematika-bem ti život,a ja trgovac,kemija-a pitaj me sad formulu alkohola-znam-empirijsku,strukturnu bih se zeznula)al da si me vidio hrvatski,njemački,biologija,tjelesni-pa ja još sad zvijezdu mogu napraviti :cool2:-most ne mogu,ošla kičma :mur:, a nisam @oficiru rekla,mogu i žmigavce i svijetlo na traktoru popraviti i zamjeniti tahografske lističe (sada sam se već počela pranemagati-prenemagati je lijepša riječ za preseravati),i vozila sam kamion više od sto i policajac me nije kaznil,rekel je samo-malo polakše,a to zaista ne mogu svi,jel,pa ja onda vjerujem da nemožemo svi sve.
Šta sam sada rekla?:confused::confused::confused:Pobila sam svoju teoriju da mogu sve.:mur:Više ništ ne bum rekla.:x:

Samo da sad @puknuti ne pita-A GDJE JE OVDJE BRITVA?????:fiery::(giggle)::
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Svaka čast možeš puno i stvarno svestrana žena nema kaj.:p:

A ti misliš da se ja šalim,a,?:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_weed:

Ma šalim se.Možda.....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne ja mislim da stvarno jesi svestrana i znaš puno jer te život i volja naterala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ti si Jo jedna muška baba :(giggle)::(giggle):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@puknuti,ne zazivaj vraga,znaš da i bez toga brzo sam dođe.:icon_madu::icon_madu::icon_madu:

@muhaničar,a ti si mi najbolji prijatelj (i puknuti),a ljudi vele-s kim si,takav si.:icon_fU::icon_fU::icon_fU:

Bljak,kakvi ste,nije mi jasno zakaj vas volim.:icon_syda::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
@puknuti,ne zazivaj vraga,znaš da i bez toga brzo sam dođe.
To je samo radi preventive , moraš biti ispred udbe ako im kaniš pobječ .

Od kad su pravila dorađivana radi mene , a ja sam ponosan na to je sam našao rupu ,znam svako slova zakona napamet .

OT , danas se spremam isporobati onu naoštrenu britvu , ako ništa drugo bilo bu krvavica .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
O,kak si ti pametan,ja ti se divim.A ja sam tvoja najbolja prijateljica.(Valjjda zato kaj drugu nemaš.Mislim od prijateljica.ženskih.Uh,kak sam detaljno objasnila.Čisti sam detaljist.:(giggle):)
Tako,budemo mi njima doskočili,oni budu nas brisali,jel,zločestoče jedne opake.Idem sada odmah pojedem jednu čokoladu stanem im na nogu.Budu :icon_hang:

I opet ti velim-nemoj britvom blizu znaš već čega.Kleopatru su već snimili,a u drugim filmovima ne trebaju eunuhe.:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj na intimnom djelu?
Pazi da nebu čuna nastradala.:icon_hang::eek:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
iscupaj dlaku i ako je prepolovis po duzini znaci ostra je britva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh