• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kako naoštriti britvu

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne , nego na podlaktici .


Lažeš.
%28giggle%29.gif

laže garant, sunce mu žareno, nek podastre sliku!!!
Puknuti ima sto mana ali nikad ne laže
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ne smijem-isto dlakava a od brazilske mi se dižu sve ostale.A britvu nemam.A brijači mi muž neda.A koga vraga nisi na sajmu gledal-bila mi noga tamo.:(giggle)::(giggle)::(giggle):

ajd,baci jednu vamo.Možeš nama koje zanima i na pp.:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ih baci. koda je to tudja noga pa baci. nedaj Puknuti nista. striptiz se placa.ko hoce gledati nek odresi budjelar
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne slušaj ga puknuti-boji se da tvaja noga nije lijepša pa bu presvisnul od jada.Ajd,baci sliku-gledati ćemo na to kao na zakašnjeli rođendanski poklon.Oni kojima još nije rođ-kao uranjeni.:icon_e_confused::icon_e_confused::icon_e_confused::(giggle)::(giggle):

(kolko tražiš?-nisam pro parama,nemoj bubnut nebulozu*)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
meni je moja noga najlepsa kako god okrenes. al nebi je sliko da neko nepadne u trans. a necu je ni brijati jer mi mrsko i ovako gde treba. drkcu ruke pa da nebi kasapnica bila bolje ovako .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bude,bude do noći vještica.A onda bude netko tako glatko izbrijan da bu ga milina gledati.I budemo mu dali :icon_pai: :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Znam da ima tu onih koji imaju doma nekoga umornih nogu .
Pa me zanima kako naštriti staru britvu ?
Treba mi za intimne dijelove obrijat .

Di si baš išo staviti tu temu na POLJOPRIVREDNI FORUM :mur::mur::mur::mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A šta ti misliš-da se poljoprivrednici ne briju????
Evo,ja sam poljoprivrednica pa i ja nešto brijem-noge.A nakad i čupam-kako kad.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
bio sam kod brice onog matorog pre neki dan i bas ga pitao za ostrenje. grubo ostrenje se radi masinski na posebno tocilo namenski bas za britve. on je nosio u Zemun i jedino tu ima profi radionica za to. poliranje posle je na kais sa pastom. eto toliko sam uspeo saznati.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hvala vice
Odlučio sam britvu ostaviti za uspomenu a posao obaviti s britvom gdje se stavlja pola žilete .
Došla s ebaja prije desetak dana , sad možemo nastaviti s temom :

Koje žilete su najbolje ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh