• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ko zna kolko je odradila u tvornici sati i sati dok ju testiranju, nemogu ju samo tak pustiti u prodaju 🤣🤣🤣sve vremenske uvjete prolazi, i položila sve sa5🏁🏁🏁🍺👌😇
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ma daj @iwanho, a kaj ti znaš o ljepoti.
Mora biti narančasta:
Ovoj moja nije do koljena, a H555 niti do gležnja. :ROFLMAO: Da je Kupljenec videl ovu prije (retro stil) sigurno ne bi kupil H555. :hahah:
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja sam kupil kaje meni bilo lepo, i kaj mi nije bilo preskupo za moje potrebe, tak ionak bu meni stalaja doma više nek bu delala, to kaj bum ja potrošil litru benzina na godinu meni bolje netebe, i po kojoj cijeni sam ju dobil ja prezadovoljan.,🤭
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,581
Na pamet mi padaju dvije poslovice:
- Prilika čini lopova
- Dok bedaki imaju peneze i kramari tržiju...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
A može i ona, tisuču ljudi tisuču čudi ili sto žena dvesto sisa......

Puno puta svako od nas kad vidi priliku zbog dobre cijene kupi stvar koja nam u biti i netreba ali nek se nađe.
Tak sam nekad i ja motorku kupil. U kompenzaciji me izašla pola cijene od one koja je u dučanu plačena. U biti dal sam samo svoje ruke koji dan i kupil sam bez novaca spravu koja uglavnom stoji, ali nek se nađe....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Smilane teško je nekima objasniti nešto, svako svoga konja hvali kako se kaže, ova moja jede tu crvenu za doručak. 😇🪓🔞😉😊🏁Nova napredna tehnolohija, sve testiramo u najgorim mogućima uvjetima rada. Trenutno nema uvjeta koja ona nije prošla.
Isto kad neko pita jel bolje Sthil ili Husqvarna, pa na to pitanje nema odgovora, sve je to isto. Stvar je ukusa ko šta voli🏁👌sve je to top klasa.
Ali evo neki kupili i pile na temelju mojih komentara, i to mi je posebno drago. Drago mi je kada mogu pomoći nekome. Zato služi forum i iskustvo korisnika.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Kupljenac, gledaj nije bas tako kako ti mislis, trenutna stanja te dvije pile nisu ista. Nova i polovna, no veoma brzo i tvoja ce biti polovna, tvoja pila i sve novije imaju brzi proces starenja. Jonsred je ozbiljna pila, i ako imaju istu zapreminu i snagu, nece je nova tvoja pojesti. Starije pile su postelane na nizi broj okretaja, da bi bile dugotrajnije, a iz njih se moze dobit ta brzina. Nemam namjeru da omalovazim nove pile, ali kolega je dao komentar koji zaista stoji. Raci ti nesto na dnevnim temparaturama koje si prije nekoliko god bile 50 stepeni, sve nove ere pile sagorijevaju, prosto im se topili cilindri, dok suje starije to izdrzavale, kao i moja 61f svakodnevo radila tiha godina.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolega nas malo zajebava ako nisi skužio🏁😊😉🍺
Al ja sam uvijek za novije i modernije, i naprednu tehnologiju.
Da sam htio model iz 1974 godine kupio bi Sthil u 2021, jer njihovi fanovi vjeruju da je to danas ko i nekad,a tako i izgledaju, ja nisam njihov fan.
Ja se držim provjereno uloženo dobiveno. 🍺
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ali evo neki kupili i pile na temelju mojih komentara, i to mi je posebno drago. Drago mi je kada mogu pomoći nekome. Zato služi forum i iskustvo korisnika.
Ti trenutno možeš nekome objasniti i pomoči na način da napišeš gde si pilu kupil, kak prejti jeftinije i kak ju raspakirati.
O ostalom možda za pet let a dotle bu pila tak stara da ju niko nebu htel imati, ako buš kaj delal s njom nebu ni oku lepa ;)

Ako si baš raspoložen moreš napisati i kak novce za nju zaraditi :giggle:
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,346
Sada su druga trzisna pravila. Modernizacija je uredu, ali previse marketinga i hvale, neprati to proizvod, u stare proizvode rijetki su razocarani, u novije mnogo razocarenja.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ti trenutno možeš nekome objasniti i pomoči na način da napišeš gde si pilu kupil, kak prejti jeftinije i kak ju raspakirati.
To budem, al sad ju opet moram u kutiju staviti, raskopati i ponovno pospremit.
Jer nemam posla za nju kak got okrenem do iduće godine, a ovak kak je sad složema već ima prašine po sebi nepotrbno. Nema mi druge nego nazat u kutiju. 😊
A cijena je ta koja je jer kad sam uplatil sam skužil da u drugom dućanu sam ju mogel dobiti za još 200kuna manje. 😳🍺
O ostalom možda za pet let a dotle bu pila tak stara da ju niko nebu htel imati, ako buš kaj delal s njom nebu ni oku lepa ;)
Pa u tome i je cilj da se delaju i razvijaju novi alati i strojevi, kaj će kome stara pila, nova je budućnost. 🍺🍺
Možda bum i delal, al ovu godinu ne.
Ako si baš raspoložen moreš napisati i kak novce za nju zaraditi :giggle:
Zafrknut rukave i delat,😉
u stare proizvode rijetki su razocarani, u novije mnogo razocarenja.

Da jer niko ne čita upute proizvođača svi sve znaju od nekad, ali sve se promijenilo, treba biti u tendu😉
Pogledaj svoju pilu, takve nikad nebude više takve kvalitete.
 

Najnoviji postovi

Na vrh