• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

KR003

Član
Tu od
15 Lip 2018
Poruka
50
Pa i ta nije loša kaj ne? 😉Kak dugo imaš 555?😇
Prvo moram reći da si tu suodgovoran za kupnju 555 zbog svojih komentara na forumu 🤣 :hahah:
Imam inače f61 staru oko 40 let koja i dalje radi bez greške i ikakvog kvara 👌
Htel sam nešto u toj klasi ali malo lakše tak da sam prije mjesec dana prvo kupil nju, a onda brat rekel da on hoće nešto lakše za sebe pa smo uzeli i 440 🤣🤣;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Trebal si ostaviti cilindar da ti ga nakopam i klip da ga malo preuredim. A nebi bilo loše i auspuh preraditi.
A mogel si mi usput i one svječice donesti i ostaviti kod ZJ-a ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Prvo moram reći da si tu suodgovoran za kupnju 555 zbog svojih komentara na forumu 🤣 :hahah:
Imam inače f61 staru oko 40 let koja i dalje radi bez greške i ikakvog kvara 👌
Htel sam nešto u toj klasi ali malo lakše tak da sam prije mjesec dana prvo kupil nju, a onda brat rekel da on hoće nešto lakše za sebe pa smo uzeli i 440 🤣🤣;)
Baš mi je drago da sam ti pomogel, baš sam posebno sad ponosan. 👍👍🍺
Si puno već delal snjom? 👌Ova manja je dobra za kite klestiti i sitno tak nekaj.
Trebal si ostaviti cilindar da ti ga nakopam i klip da ga malo preuredim. A nebi bilo loše i auspuh preraditi.
A mogel si mi usput i one svječice donesti i ostaviti kod ZJ-a ;)
Sve stigneno, bum ja još navrnul😉a i iskreno nisam se setil, trebal si me zmisli.

@drazenhonda gle.:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
Baš mi je drago da sam ti pomogel, baš sam posebno sad ponosan. 👍👍🍺
Si puno već delal snjom? 👌Ova manja je dobra za kite klestiti i sitno tak nekaj.

Sve stigneno, bum ja još navrnul😉a i iskreno nisam se setil, trebal si me zmisli.

@drazenhonda gle.:
Cijene padaju.....
 

KR003

Član
Tu od
15 Lip 2018
Poruka
50
Si puno već delal snjom? 👌Ova manja je dobra za kite klestiti i sitno tak nekaj.
Odradila 2 rezervara, srušio stari orah 60 cm, bukvu koju si videl, jednu manju oko 80 i još jednu koja je kolateralna žrtva od 50 cm. 🤣- čekam ljeto da mogu u šumu po drva :cry:.
Pila stvarno lijepo radi, ima snage - kada rušim pičim mač direktno u drvo čitavom dužinom mača bez problema, a zadovoljan prvenstveno jer nema više podešavanja fergazera 👌
Ova veća će rušiti i piliti trupce u duetu sa f61, dok će manja služiti za čišćenje krošnje i normalno za manja stvari 💪
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
zadovoljan prvenstveno jer nema više podešavanja fergazera 👌
Kad dojde vreme za štelanje onda više nebuš baš tak zadovoljan ;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Odradila 2 rezervara, srušio stari orah 60 cm, bukvu koju si videl, jednu manju oko 80 i još jednu koja je kolateralna žrtva od 50 cm. 🤣- čekam ljeto da mogu u šumu po drva :cry:.
Pila stvarno lijepo radi, ima snage - kada rušim pičim mač direktno u drvo čitavom dužinom mača bez problema, a zadovoljan prvenstveno jer nema više podešavanja fergazera 👌
Ova veća će rušiti i piliti trupce u duetu sa f61, dok će manja služiti za čišćenje krošnje i normalno za manja stvari 💪
Da bar ja tak nekaj imam za rušit, a ne ja nemam kaj, mogu ju samo sad gledat do druge godine dok opet nepem u šumu 😂😂
Kad dojde vreme za štelanje onda više nebuš baš tak zadovoljan ;)
Zakaj? Ko to rekel? To nije istina.
Da jel zna neko kolko husqvarne mogu piliti sa tankom benzina? Vremenski. 😊
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,032
Na Huskiju jedan rezervar goriva traje ko i na svakom drugom stroju.
Dok iz nekog razloga ne procuri. Nakon toga ga treba mjenjati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Na žalost siguran sam da ne bu radila 40 let ko f61 :cry:
Nemoj bit u strahu za niš, sve je kak mora biti👌
Kolko imaš vremena.
Recimo ti bi mogel piliti maksimalno 15 minuta jer te nakon toga forum automatski odlogira, a i mob bi ti se ohladil ako nebi dugo surfal :hahah:
Pa to je, ak niš drugo mobitel se bi malo počinul😅😂
Znači svaka je napravljena da pili 44minute,nebitna koja je.
Ima par komada koje pile 42minute,ali u pravilu sve pile 44minute,to sam htel već odavno napisat pa sam pozabil.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,370
Na žalost siguran sam da ne bu radila 40 let ko f61
Naravno da neće toliko godina , isti promjer klipa , odnosno ista snaga a ima više obrtaja , samo više nabriijana , a to joj smanjuje vijek.
Toliko obrtaja se može dobit i iz 61, samo nakratko jer ode srce.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,528
Danas više ljudima nije ni cilj da istu motorku koriste 40 godina... Kao ni voziti isti auto 20 godina...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Danas više ljudima nije ni cilj da istu motorku koriste 40 godina... Kao ni voziti isti auto 20 godina...
...a i žene se mijenjaju tam negdje oko 20g braka...zamijene se malđim modelom :ROFLMAO: :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh