• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Ja sam moju 365special pustio 10 minuta na leru da odradi i u drvo odma.Popila je 5 rezervoara a serviser mi je rekao nakon 10-12 rezervoara da mu odnesem da je presteluje jer je sad usporena za 1000 okretaja.
Ja pričao sa više servisera, nema tu vele razrađivanja, sve je spremno za rad. Sad svako ima svoje, al po priči kako oni kažu netreba.
Fala bogu. Već sam izgubil svaku nadu ;).
Nada umire zadnja. 😇😅
Nemam nikoga da mi uzme na firmu,a i nerado to ljudi rade,tak da budem ju uzel na rate i budem ju otplati.
Di si ju gledal? Pa neki sused, prijatelj kaj niko neće tak.
Koloko ima snage i dali znas zapreminu
Koga pitas?

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Moja sutra dolazi, sutra je kompletno prestavljanje sa kojom slikom, budeš sve vidio.

sttipa

Dobro znana faca
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
1,022
@smilan kolko si lanaca potrošio sve skupa i vodilica dali znaš?
Tu u temi se spominjalo da je neko trošio 200 vodilica godišnje i 400 lanaca.
Nisi samo napisao koliko pila ima ta firma koja trosi 200 vodilica godisnje?

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Nisi samo napisao koliko pila ima ta firma koja trosi 200 vodilica godisnje?
E neznam to, ali pisalo se o tome na sredini ove teme već, meni to bilo nezamislivo.
Ali očito neku i tu količinu troši na godišnjoj bazi.

Nego evo konačno moje nove pile, nakon tolko toga čitanja, savjeta, nakon ne prespavanih noći od briga koju kupiti, a koju ne.
I evo kraljice 555😊😊😊🪓🔞

Pila je stvarno prekrasna, ove boje su pogođene baš ono 100%.
Svaki detalj je rađen iz ljubavi prema pili, to stvarno zahtijeva puno truda. Stvarmo nema zamjerke.
Ali isplatilo se, model je top.
Joj kak se vesel kaj sam ju kupil, ali nažalost sad ju nebudem isprobal jer nemam kaj snjom delat ovu godinu. Pa ju moram dobro nekak nazat zapikarat i konzervirati , al zato drugu godinu bude fučkala po šumi ko violina.
Veli trgovac moramo ju upalit da vidimo jel dela, reko niš ne pali ni niš samo ju ostavi u kutiji jer ju nebum trebal. Al se smijal, mislil da se šalim, tek nakon par sekundi skužil da se ne šalim i da sam ozbilajn😇🤣😂😂
Veli da ju bar probam upalit u garanciji, reko budem ak stignem, ak se kaj slobodnog vremena najde, tak da lanc i vodilicu niš nebum otpakiraval još, nek stoji.
Zel sam ovu jer nisam znal da je taj novi model ko 545 u bojama, to me privuklo. 😉🥰

Evo i slikice koje.

Orginal Švedska 👌

Kak je uska i taman paše u ruke.

Evo novog modela i nove boje🥰🥰

Dekompresor.

Komande nekakve.

Sportski aspuh ima.

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Hvala ti, služila bu me i više nek treba, opće mi ju žal sad probat, palit i mazat. 😍😊Joj prekrasna je, a paše u ruke 100%,opće nije teška.

Evo još koja slika motora malo i filter zraka, malo otvoril da vidim kaje nutra😳⛽koje to čudo tehnike, nema zajebancija sa inžinjerima, sve su tak složili do zadnjeg detalja po pe esu. 🥰

Tommy

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
286
@Kupljenec Mogu iz prve ruke reći da je pila zmaj! 😉 Ako ju hoces isprobati ja sam danas pod dug dobil 30-ak kubika višemetrice tak da moreš dojti u subotu na obradu 😉

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Fala svima 🍺🍺🍺🍺👍😍🥰😉👌

@Tommy zakaj mi to danas nisi na kavi rekel, odma smo ju mogli sprobati 😊🏁🤗
Viš da je jedva čekala da ide u pogon, puca od snage ovak i kad je ugašena😅

Kupljenec

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
6,764
Onda bum došel nema druge, ak ti nisu drva doma još mogu sa raketom i prikolicom dojti kad ju napravim😉😅
Da i to vidiš iz prve ruke kak to ide po šumi👌

Tommy

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
286
Da ti vidis kud smo se sad s kombijem vozili po šumi. Na jednom mjestu je skoro završil na boku... 😱 Žal mi je kaj nisam slikal...

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
4,610
kupljenac, ne sviđa mi se zvijezda...to je tak teško montirat lanac da mi ide na živce...buš videl... 🤭...i piljevina oće naštopat onaj prsten koji ide oko zvezde, pogotovo kad se ruši drvo...i onda to potrga sve skup...
husqarna ima i boljih riješenja...

Najnoviji postovi

Na vrh