• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Rijetki su ti koji s pilom u rukama budučnost dožive.
Takvi ko ti, s pilom u kutiji, mogu o budučnosti razmišljati. Neznaš jel bu duže pile ili njega.
A ako slucajno i imaju kakav zahvat onda posude ili im neko drugi s svojom napravi pa je njihova vječna, nepoderiva, neunistiva.... ;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
A kaj to znači evo recimo specifično kod pile budućnost? Elektronski karburatori ili kaj? 40 godin stara pila ja vidim da je ista ko i nova i jednako delaju, a da ima boljih i lošijih, naravno ima...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Ja imam jednu staru 30+ godina i jednu 15 godina staru i vidi se razlika u radu. Prvenstveno u brzini rezanja, masi pile, udobnosti u radu, vibracijama... Naravno govorim o pilama u istoj kategoriji. Isto tak vjerujem da su nove opet za toliko bolje koliko je ova moja novija bolja od stare... Ali da su neke drasticne razlike, nisu...
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Sada su druga trzisna pravila. Modernizacija je uredu, ali previse marketinga i hvale, neprati to proizvod, u stare proizvode rijetki su razocarani, u novije mnogo razocarenja.
Ovu 555 rade več 8 -10 godina.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sve su dobre dok služe za kaj su namijenjene, a druga stvar je ko kaj voli. Sve marke su dobre koje služe vlasnike, a druga stvar je kaj se ja malo sad falim sa novom. 😉🍺Za mene bolje nema. Dok mi se ova pokvari kupil bum drugu.
Ovu 555 rade več 8 godina.
Da rade, al ovo je redizajn. Ovo je novo, ta se radi od ove godine ima nekih sitnica koje su promjenili.
 

Spaceman

Dobro znana faca
Tu od
24 Ožu 2020
Poruka
175
Za njegove potrebe je i više nego dobra pila, nebu ju on razvaljivao 200 dana u godini.. A onda uz dobro održavanje može ga puno godina dobro služit... Jedino ako naletiš na neku s greškom, a onda jbg
Nebuš ju sprobao uskoro? Ili stvarno ide u kutiju 🤔😉
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Sve su dobre dok služe za kaj su namijenjene, a druga stvar je ko kaj voli. Sve marke su dobre koje služe vlasnike, a druga stvar je kaj se ja malo sad falim sa novom. 😉🍺Za mene bolje nema. Dok mi se ova pokvari kupil bum drugu.

Da rade, al ovo je redizajn. Ovo je novo, ta se radi od ove godine ima nekih sitnica koje su promjenili.
Znam redizajne za par godina unazad,
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa nemam ju potebe palit kad nemam kaj radit snjom. Onda mi ju šteta mazati, mislim da sutra ide nazat u kutiju i na ormar u sobu da ju gledam🤭⛽🏁🏁😊
Nema druge.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
Pa nemam ju potebe palit kad nemam kaj radit snjom. Onda mi ju šteta mazati, mislim da sutra ide nazat u kutiju i na ormar u sobu da ju gledam🤭⛽🏁🏁😊
Nema druge.
Znaš kak babe imaju tanjure u vitrini u blagovaoni... Ti makni tanjure i stavi motorku da ju gledate kroz staklo dok jedete... 😜
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas mi to veli žena, kaj si ju kupil onda ak ju nisi ni zapalil još, još mi samo fali da ju u vitrinu deneš🤣😅👌🍺
Reko nemoj mi 2x reći 🤣🤣🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Pa nemam ju potebe palit kad nemam kaj radit snjom. Onda mi ju šteta mazati, mislim da sutra ide nazat u kutiju i na ormar u sobu da ju gledam🤭⛽🏁🏁😊
Nema druge.
A ništ, pošto je ime raketa več zauzeto ja predlažem da tog tvog huskija od milja zovemo princeza?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa mogli bi, joj neko bu mislil da sam trknuti malo, tj puknuti😅😅😅🤣🤣🏁😇
Jer sad me žena zajebava da ju obilazim više nek kaj nju gledam, nije joj jasmo kaj sam si ju kupil kad nama drva netebaju.
Nemrem joj objasnit kakva je to ljubav prema pili.

Ali princeza je rođena 😍😍😍

 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Danas mi to veli žena, kaj si ju kupil onda ak ju nisi ni zapalil još, još mi samo fali da ju u vitrinu deneš🤣😅👌🍺
Reko nemoj mi 2x reći 🤣🤣🤣
Nije to žena rekla zbog motorke. Zabrinjavajuća je ta izjava. :hahah:
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,351
Nesto vario covjeku na kamionu, i u razgovoru rece da ima ostecenu, udarenu pili husgvarnu 372xp. Popravljana ali nije dobro problem, u servisu mu rekli da je se rijesi, jer popravak kosta skoro ko nova. Pila je 2017godina, kaze jednu 40 metara izrezala te drvo palo nanju. Cekam da mi donese da je pogledam.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas je snimljen novi video o ljepotici😍😍🥰
Joj koja to ljepotica 🤩😘
Svečana premijera bude u 20h po lokalnom vremenu 😉😅😍🏁

Ne propistite ovaj događaj, ove ljepotice. Nove princeze. 👸
Preporučam kokice i pepsi, smjestite se u fotelju i uživajte u ljepoti koja se ne viđa svaki dan. Danas sutra možete prepričavati o tome događaju. 🍺🏁
Nemojte biti sad napeti i nestrpljivi, brzo bude 20h došlo.

LINK:👇
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
ako netko trazi pilu za sve, ond bi rekao MS260 profi. ima sve , uskladena u vise segmenata, laksi model, male vibracije, mozes duze kresati, manje umara...

skuplja je...ali da se na I polovna za 3000kn I onda servis membrana u karburatoru I ako je klip dobio mjenja se iskljucivo orginalnim servis je 2000kn...

stari kupio takvu servisiranu u ivanicu u servisu i radi bez hebemti...I grije ruku zimi...
 
Na vrh