• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Djelovi za Husqvarna pile se rade u Švedskoj, USA, Njemačka, Francuska, Kina i Brazil.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Imam potrebu za nekom manjom motornom pilom, za "oko kuće". Imam 038, koja je smrt za leđa u takvim poslovima, pa bi si uzeo nešto manje, za srušiti neko drvo, izrezati metar-dva drva, i tako slično..

Gledam što se nudi, evo sad primjer Vinkoprom (najbliže mi je).
Einhell je 900 kn, Husqvarna je skoro pa duplo skuplja, za više-manje iste specifikacije.
Vrijedi li ova dupli iznos, ili bi i ova jeftina odradila posao?


One sa Goldyja i slično ne želim. Jeftinije su, ali ono je baš krš...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ja sam si uzeo ms170, s povratom poreza u Srbiji me ispala 1000 kn. Uzeo je za sitnice da ne nosim veliku no sad iskljucivo nju koristim. Sad zimi valjda nema dana da je ne upalim. Ne radim drva za ogrijev, nego krcim uvratine, krastim krosnje zbog kombajna...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Marko355
Da husqvarna je definitivno vrijedna duplih novaca, taj einhell je približno ista stvar ko i ove sa goldy-a, samo sa drugom bojom i naljepnicom. Što se tiče motornih strojeva najbolje ići na provjerene marke, znači husqvarna, stihl, oleo mac, makita, echo, efco... ovo ostalo je tak tak, nužno zlo
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Susjed je uzeo onu parkside iz lidla i zadovoljan je, ne sjećam se koliko je platio ali njemu za vikendicu i tak sitno nešto sasvim dovoljno..garancija 3 godine i samo žuljaj. Sebi sam kupio Husqvarnu 135 i motorkica je ko zvrk za sitnariju al je dosta skuplja.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Alpina ja zapravo Stiga… Ma pitaj Boga ko za koga dela i onda stavi drugu naljepnicu
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Zamjenil sam Solo i Stiga… Kod nas se prodaje Stiga a to je Alpina…
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja uzel od stige trimer leđni, ima kawasakijev original motor...vraga alpina... :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh