• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakve motorne pile preporučujete.....???

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Isusek ni ja, ali vidim da je bilo veselo 🤭
Lee je malo podkuril, a dobro - 10 je bilo. 🙂
Sad sam po novome pomoćni profesionalni šumar 👌😍
 

Mulac

Član
Tu od
8 Velj 2022
Poruka
30
Postovanje
U planu mi je kupnja motorne pile, opcije su husqvarna 135 mk2 i 440 mk2, pila bi koristila za maslinik, pripremanje drva za rostilj i najbitnije bi trenutno bilo ciscenje zapustenog maslinika. Drva su uglavnom debljine do 20cm. Cijenom me vise privlaci husq 135mk2, ali zelim cuti vise misljenja.
Hvala
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
H135 sasvim dovoljna, H440 bolja, recimo...o,2 ks jača i 0,2 kg lakša, da li je to vrijedno 900 kuna razlike na tebi je da odlučiš
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Je, jer je 440 novije gradnje i napravljena poput većih sestara (445, 450).
Iako mi se ne sviđa plastični karter...(Zato sam kupil crvenu 353 ;))
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Ok, ali nekome možda nije, pogotovo ako uzmeš u obzir da je to skoro 50% više
 
  • Like
Reactions: ZJ

denben

Član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
68
Ja sam kupio echo 352es, nema nesto pretjerano snage, ali je lagana I to mi je bio prioritet. Ne treba zaboraviti made in japan I 5 godina garancije za privatne korisnike. Imam ju dvije godine, nije puno radila sada imam tek.u planu zamjeniti prvi lanac, ali do sada nikakve greske, radi kao I prvog dana. Postoje I jaci modeli, ali za maslinik I rostilj sasim dovoljno.
Lp
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,714
Aktiviraj kočnicu, pa vidi jel se onda čuje
 

Mulac

Član
Tu od
8 Velj 2022
Poruka
30
A gle, to je Husqvarna. To ti je normalno. Da si Stihl kupil, tam nema takvih zvukova.
Husqvarna je dosla za promjenu, danas je odnesena na servis, lancanik je ispao i riga vise ulja ugasena nego upaljena (stihl ms181)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Dobro došao u klub husqvarne, svaka čast da si prepoznao ljepotu, snagu i moć😉ovi kaj imaju neku drugu marku, neznam kak se zove, štil ili tak nekak neznaju za bolje 🤠pa su ljubomorni.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,573
Ajmo se mijenjati za moju H135, koje je dobro razrađena i ništa ne grebe (nema nikakvih nepočudnih zvukova) za tvoju koja ih ima. :LOL:
 

Mulac

Član
Tu od
8 Velj 2022
Poruka
30
Jel moguce da je to samo dok se razradi?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,602
Moja 576xp je isto zvrndala u leru ali nikakav problem nije bio, 3 godine odradila bez greske ali 3 godine pravog posla ;) S druge strane ako mislis da bi mogao biti problem odnesi na servis da ju poslusaju
 

Najnoviji postovi

Na vrh