• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakvu internetsku vezu imamo

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
ŠANANA IMT 565 kaže:
Marko355 kaže:
Odgovaram na naslov: GRWIRELESS
:scratch :scratch :scratch

Lokalna mreža u Gradištu. Ja sam vrlo zadovoljan sa njim! Mjesečno plačam 50 kn, bio, nebio na internetu, skido neskido....a godišnja članarina je 150 kn. A brzina je dobra, nije sad kao MaxAdsl i ti novi, al niej ni spor. Utvrdit da nije spor možete OVDJE
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ja isto imam WIRLES a internet je NOVI-NET..
ja plačam 69 kn i isto mogu biit gore koliko oču i skidat koliko mi srce želi..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A NIKAJ LJUDI, JA SE SAD ODSPAJAM S MODEMA I IDEM SI INSTALIRATI DSL-a I VIDIMO SE ZA NEKIH 20 MIN, PONOVNO, SAMO NEK MI USPIJE I NEK BRZO RADI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
marko hurlimann xa86 kaže:
mikemekis kaže:
ja plačam 300kn godišnje i to je to
koju vezu imaš :?:
isto wireless mreža ,a brzina varira zavisno kolko korisnika trenutno ima
 
G

GROF

Guest
...MREŽA KODMENE U LIKI., MA SPORA DO BOLI!., obećali ovi t-comovi da će spojit taj "adsel" ki čekamo već 2 gladne godine., i nikako isčekat., uvik jim neki vrag šteka., ma da čovik neveruje u sva čuda tehnike 21 stoljeća, ma prestrašno., da ni komično, bilo bi tragično...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ma isplativije im je da se ide preko modema, pravi se veći promet, a manje se opterećuje sustav.

Ja idem preko kabelske 1Mb
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
mikemekis kaže:
marko hurlimann xa86 kaže:
mikemekis kaže:
ja plačam 300kn godišnje i to je to
koju vezu imaš :?:
isto wireless mreža ,a brzina varira zavisno kolko korisnika trenutno ima


Kod mene isto, što je više ljudi malo je sporoji, a nekad zna biti spor....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
evoga, uspio sam :!: :!: :!: :!: :!:
Sad sam gore prek dsl-a, ma ljudi koja brzina.......PREPOROD :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
Kažeš da imaš account ja jutubu? Kako se zoveš tamo?

neznam sad napamet, zaboravil sam, al imam negdje zapisano, dok nađem i provjerim javim ti tu, mislim da je
''imt 757'', al nisam siguran, dok nahranim i budem gotov u štali vračam se na forum pa ti budem rekel!
:mrgreen:
 
P

pehist

Guest
optima dsl:

3 M/bit download; 512 k/bit upload, flat rate, telefon

15o kuna mjesecno 8)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Max- ADS, nisam zadovoljan; svako malo puca veza!
A ovi iz T-coma ma stalno uvjeravaju da će biti bolje!
 
J

John Deere 3650

Guest
nznm....meni je max adsl predobar......u 4 mjeseca korištenja jedamput mi je samo pukla veza....imam 10gb koje plačam i 5gb od škole besplatno.......meni dovoljno :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Kod mene je jako loša, ma puca svako malo.
Nekad se jedva konektiram.
Već su dva puta su bili tehničari T-coma na mjerenju propusnosti mreže, rekli su da je veliko zgušćenje!
Imam najsporiju brzinu, 2Mbit/s, a što se tiče prometa imam flert, tako da ne mam ograničenja na promet!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
zbalija4 kaže:
Kod mene je jako loša, ma puca svako malo.
Nekad se jedva konektiram.
Već su dva puta su bili tehničari T-coma na mjerenju propusnosti mreže, rekli su da je veliko zgušćenje!
Imam najsporiju brzinu, 2Mbit/s, a što se tiče prometa imam flert, tako da ne mam ograničenja na promet!

ma meni u ovih par dana korištenja radi besprijekorno, neču ga hvalit da se ne pokvari :mrgreen: :mrgreen:
brzina 2 Mbps i promet od 10 gb, meni također dovoljno!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
A oče bit šta skoro na youtube-u?!?!?!?!? :roll: :roll: :roll: nestrpljiv sam jakoooooo
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ŠANANA IMT 565 kaže:
ma meni u ovih par dana korištenja radi besprijekorno, neču ga hvalit da se ne pokvari :mrgreen: :mrgreen:
brzina 2 Mbps i promet od 10 gb, meni također dovoljno!

Nemoj se previše hvaliti da radi super, jer i kod mene prvih 15 dana je bilo sve O.K., a zatim sljedeća 3 mjeseca sami problemi.
Em puca veza, em se teško spajam, a nekad stranice otvara kao da sam na dual vezi!
Nadam se da će u budućnosti biti bolje!
 

Najnoviji postovi

Na vrh