• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakvu internetsku vezu imamo

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
A oče bit šta skoro na youtube-u?!?!?!?!? :roll: :roll: :roll: nestrpljiv sam jakoooooo

a bit če nešto, imam 4 Gb videa na hardu snimljenog s mobitelom, sad bi to po malo trebalo početi stavljati na youtube :mrgreen:


zbalija, kaj se tiče dsla- ima mi bratić - 3 kuće dalje od mene i nikad nije imao problema, a ima ga vešč skoro godinu dana
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Može biti, tu u mojem selu skoru nikome ne radi da ne bi pukla veza!
Uvi iz t-coma su rekli da će do kraja 2009 staviti optičke kable i da ne bi trebalo biti tada problema, pa će to vidjeti dali će od toga biti što.
Ili je to sam priča da se narod zavara! Ja misli da od kabla ne bude ništa!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Marko355 kaže:
A oče bit šta skoro na youtube-u?!?!?!?!? :roll: :roll: :roll: nestrpljiv sam jakoooooo

evo digo sam nekoliko videa na youtube, bit če ovih dana još jedno 10-tak, samo nek bude vremena :mrgreen:

account ''imt 757''

naravno sve sam stavio na forum, malo traži uokolo
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Več sam ih sve po 2 puta pogledo, subscribe-ao te i dodau kao prijatelja :D

Odlični su! Samo tako nastavi!
 
P

Pusher

Guest
2 m/bit max adsl, flat rate djelimo ga nas 4 i ispadne nas 280 kuna mjesečno... prebacit cu se sad na b-net najvjerojatnije, ispadne me puno jeftinije a skoro dobijem isto!
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
ev i ja sam uzeo max adsl isto preporodio sam se sada baš pravim server pa čekam zainteresirane iz mog kraja
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
evo da ja malo "oživim temu" pošto ima opet problema sa
internet vezom. Radi se o T-com ADSL-u i trenutna brzina je na razini klasičnih modema.
Sve je bilo oko punih godinu dana nakon novog priključenja, i od prije 15-tak dana počinju opet problemi,
nemogućnost spajanja i pucanja veze, te su to nekako popravili, ali brzinu ne.
Što pametnoga reći na to, oni uredno dostavljaju račune za " zajamčenu brzinu",
a od nje ništa....


Trenutna brzina je:

 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Kod mene je trenutna brzina oko 1.00 mb/s znači malo brže nego kod tebe i lud sam zbog toga nedavno mi skurilo kad je nevrijeme bilo isključeni modem i iz struje i telefona u blizini je puklo a osjetljiva elektronika pa zbog izboja skurilo. Uglavnom t-com je coma u zadnje vrijeme ja najbrže što sam imao vezu preko njih oko 4.00mb/s i to je kratko trajalo.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zbalija kaže:
Trenutna brzina je:
tko ti je kriv , pingaj neki drugi server , Slovenci su neprijeteljski nastrojeni ovih dana

910072822.png
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Ja nemam problema na bnetu, flat, kabelska, manje od 2 glave a brzina
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
petar kaže:
Ja nemam problema na bnetu, flat, kabelska, manje od 2 glave a brzina
Super , budi mi prijetelj skini sve sezone ciesaja , zakona braće , kosti i nedaj se Nina , uredno zaprži na CD , isprintaj covere i tak , nabaci i partizanske ako ti se da :mrgreen:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
puknuti, mog ti reć da od ovog i nema prevelike koristi, forum ionako s vremena na vrijeme šteka tak da :blackeye
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
puknuti kaže:
zbalija kaže:
Trenutna brzina je:
tko ti je kriv , pingaj neki drugi server , Slovenci su neprijeteljski nastrojeni ovih dana

910072822.png

kod men kad su normalni "uvjeti" bili, nikad brzina nije bila veća od
1,2 download i 0.4 upload, tako da...
A o max.TV i sl. ne mogu ni pomišljati kamoli....
 

Najnoviji postovi

Na vrh