• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kakvu internetsku vezu imamo

K

krx pozega

Guest
??? kakvo plačanje t-com mreži?! vip nema veze sa t-comom!....sorry mislio sam na HT

Alene...on je naravno uzeo homebox svojom voljom ali htio sam reći da nije mora plaćati nikakvo ponovno uključenje ili šta već jer je kuća pri adaptaciji bila neuseljiva i isto tako on nije htio plaćati telefonsku predplatu što je njegov problem ali velim kad je otišo da mu spoje jer su u međuvremenu kako oni znaju odma isklučili priklučak nakon čega su mu tražili par tisuća kuna za nekakvo ponovno uključenje..ŽIVA ISTINA...te je on otišao u vip i oni su to preuzeli na sebe ili kako već i nastavio je samo plaćati onu predplatu koju svi plaćamo neovisno o mreži koju koristimo...u ovom slučaju je to monopolistu HT
..znači bakica nerazgovara ni minute ali ona mora platiti 60-70kn čisto što ima telefon u kući kojeg je platila prije 20 godina 3000maraka..makar su moji toliko platili priključak
swizash...koliko vidim njima home box ok...zasad nemaju internet nikakav tek su uselili u kuću ali recimo njih dvoje na vipu i skupa sa kućnim priključkom razgovaraju za nula kuna bez ikakve pretplate(koliko sam ja shvatio)..ovo ostalo plate što potroše..a i uvjeti iterneta su im povoljniji(vipu) koliko vidim...ne bežičnog(onog sa onom karticom pizdarijom)..to je skupo ko vrag

Ovo je koliko ja znam...meni je 80kn pretplate i dvadeset prometa super dovoljno za svaki dan dva sata na njemu i nikad ne prekoračim kroz cijeli mjesec...naravno samo surfanje...ali nekako mi je i to iskreno puno novaca jer koliko ga ja koristim trebalo bi biti besplatno samim time što koristim i njihovu fiksnu liniju...o tome se radi
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
@krx...gle kazem to jer zivim blizu njega...i laptop mi je hvato homebox koji nije bio zakljucan...pa sam se ja prekot toga spajo na net...prije jedno 3mjeseca...zato kazem,al ocito je to neko drugi
 
K

krx pozega

Guest
swizach kaže:
@krx...gle kazem to jer zivim blizu njega...i laptop mi je hvato homebox koji nije bio zakljucan...pa sam se ja prekot toga spajo na net...prije jedno 3mjeseca...zato kazem,al ocito je to neko drugi

:evil: :blackeye :mrgreen: 8) ....nisi preko njega ne brini...zna on u to bolje nego ja..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
ajde drago mi jer sam se vec uplasi oda ce mi sada donesti racun..hehehhe
:mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
Znači neplaćaš nikakavu telefoniju Ht-u...jesi raskinuo onda sa njim ili šta već
 
S

seljaček

Guest
Officebox (VIP) 1GB interneta + 50min razgovora 150kn/mj 1 min=0,10kn a vidite kod Mudrinić govnoveze.
 
T

Tonxy

Guest
ja imam max-adsl bežični + 3kompa!!

5-7GB mjesečno- nekih 130 kn me dode!!
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
ja imam amis flat prvih 2mj brzina kolko da žica a to je oko 8mb/s a posle tog roka 2mb/s
prvih 6mj plačam 84kn a nakon toga 158 kn mjesečno a uz to imam do 7mj besplatne fiksne razgovore u zemlji besplatni antivirus i još kojekakve điđe miđe koje mi ne trebaju druga linija za 20 kn na mj ak ocu imat fax

moram priznat da mi je bilo malo frka prec sa t-coma ali sad vidim kak sam bil bedast kaj odma nisam preso naslusao sam se price o tome kak tu puca veza loš razgovor na fiksnom tj cuje se jeka jel je to voip telefonija a kad tamo

sve 5 a kad se sjetim kolko sam imal racune na t-conu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
krki kaže:
ja imam amis flat prvih 2mj brzina kolko da žica a to je oko 8mb/s a posle tog roka 2mb/s
prvih 6mj plačam 84kn a nakon toga 158 kn mjesečno a uz to imam do 7mj besplatne fiksne razgovore u zemlji besplatni antivirus i još kojekakve điđe miđe koje mi ne trebaju druga linija za 20 kn na mj ak ocu imat fax

moram priznat da mi je bilo malo frka prec sa t-coma ali sad vidim kak sam bil bedast kaj odma nisam preso naslusao sam se price o tome kak tu puca veza loš razgovor na fiksnom tj cuje se jeka jel je to voip telefonija a kad tamo

sve 5 a kad se sjetim kolko sam imal racune na t-conu

Koliko znam, AMIS preprodaje T-com-ovu uslugu...
 
B

Bobo

Guest
alen28 kaže:
Ja sad čekam neku akciju da se vratim na t-com. Nije vip loš samo mi je postalo malo 1 GB interneta a sve preko toga preskupo. Poslao sam upit u t-com za koliko bi mi uključili stari broj uz naravno max adsl i max tv! Sve u paketu pa možda dobijem popust!


Nadaj se...
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ISDN pa preko carneta ,1.82kuna od 19 do 7 sati ,3.64 od 7 do 19 sati malo sporo ali kad potrošim 30 kuna na mjesec mislim da sam puno potrošil
 
M

matija

Guest
breza kaže:
ISDN pa preko carneta ,1.82kuna od 19 do 7 sati ,3.64 od 7 do 19 sati malo sporo ali kad potrošim 30 kuna na mjesec mislim da sam puno potrošil
i ja sam imo isdn.kad sam prešo s dial-up na isdn preporodio sam se,a tek kad sam uzeo adsl :D
:D :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ima li tko kakvo iskustvo s METRONET-om ili OPTIMA-om?
Razmišljam o Metronetu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
LJUDI, KORISNCI MAX-ADSL-a, POMAGAJTE, IMAJ JEDAN PROBLEM, TJ. DILEMU, VAŽNO I HITNO MI JE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Ovako dana 20.01.2009. sam sklopio ugovor s t-com u vezi max-adsl-a, danas mi je ujutro došao paket i sad sam u dilemi dali da ga odmah instaliram ili da čekam 1. veljaču pa da onda aktiviram :scratch :scratch :scratch
Interesira me najviše zato jer neznam dali ako ga aktiviram ovaj mjesec (još 10 dana do kraja mj) hoču li morati potrošiti paket do kraja mjeseca koji če mi biti naplaćen ili ću morati trošiti paket do kraja 2. mjeseca?????

Od kada do kada vrijedi paket, od 1. do 1. ili neki drugi datum????

Znači ako bi se danas aktivirao dali ču morati potrošiti 10 gb prometa do kraja mjeseca il ne, jer vjerojatno ak se aktiviram platil budem sigurno puni iznos pa bi bilo dobro da ga i potrošim, kaj ne????
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
kaj se sekiraš lako se to potroši...jedino je frka dok doje račun :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ma sekiram se jel mi je ovaj slabo pojasnil neke stvari, pa nebi si štel sranje napraviti :D , jel ak se danas aktiviram, to bi značilo da do 1. moram potrošiti 10 gb paket, kaj mi je najmanji problem (youtube) :mrgreen: , al ak neje tak, onda neznam, po logici bi bilo :scratch :scratch
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ja sem se prije "pokušaval" spajati z modemom na net al to tak sporo išlo da sem jednostavno odustal od surfanja i neta uopće al otkad smo dobili mrežu preporod brzina solidna (jes da jako varira) al je flat pa se ne sekiram za promet
 

Najnoviji postovi

Na vrh