• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kam su nestali naši stari forumaši?

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto malo čitam i primjeti sam da nema Breze a ni bogme Bogeca on otkad je počel po televiziji sa Lorenom ni glasa od njega
a vjerojatno nekog nis ni primetil da ga nema tu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
vidiš da se šališ (kad sam ja to pročital) redovno ja čitam samo ništa ne pišem jer nemam baš kaj pametnog reći ;-)))
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
A Bogeca ja malo-malo sretnem, jurca u Masseyu okolo...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pa Breza sve je pametno kaj se veli ovisno kak ko to gleda.
e sad kaj čitaš al si prije redovito znal nekaj napisat a sad ni slova.

Kičo al ni ga tu,
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
i ja sam se zapitao gdje su neki stari članovi npr.ŠANANA....već dugo vremena nisam naišao na njegov post....
ok i ja znam dosta vremena biti na forumu a da ne napišem ni jedan post obično kad sam malo u zastoju ili dok nisam pročitao nepročitane postove.....nekad bolje malo šutjet nego baljezgat neke gluposti
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Hmm, mislim da je njima nesto zensko udarilo u glavu! Salim se naravno (mada bi moglo bit lako moguće).
Ljudi rade i nestignu pisat po forumu al sam nekako siguran da ga citaju.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Hmm, mislim da je njima nesto zensko udarilo u glavu! Salim se naravno (mada bi moglo bit lako moguće).
Ljudi rade i nestignu pisat po forumu al sam nekako siguran da ga citaju.

Oš reć da mi niš ne radimo...... ha ?
 
V

vedo

Guest
Zna li neko šta se desilo sa forumašem čiji je nick RATARKO.U starijim temama svuda viđam njegove postove,a u zadnje vrijeme nema nijednog njegovog posta..
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Zna li neko šta se desilo sa forumašem čiji je nick RATARKO.U starijim temama svuda viđam njegove postove,a u zadnje vrijeme nema nijednog njegovog posta..
To sam i ja vidio...
Ima dosta forumaša koji su puno pisali u starijim temama a sad nigdje od njih ni glasa :axe:
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
bila davno jedna svađa oko nečega što ni ja neznam -mislim da jedino bobo zna točnu priču ,ali u glavnom tad je to puklo i neki su tad otišli to je bilo negdje 2008.g. ako se ne varam
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
To sam i ja vidio...
Ima dosta forumaša koji su puno pisali u starijim temama a sad nigdje od njih ni glasa :axe:

pa možda ljudi puno rade pa nestignu ili ih žene ne puštaju :axe::axe::axe:
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako nešto se načulo,,,,a i vidiš i sam da je bolje neke pute promatrat sa strane,,,,inače odmah izbije svađa,,,,,u puno slučaja bez veze..........
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Jedan od razloga neaktivnosti starijih članova je sigurno i st(r)anje u poljoprivredi i neki su možda u međuvremenu nažalost i odustali od nje.
Za kolegu Bogeca znam da ima posla preko glave svaki dan samo u štali i da mu nije do interneta u ponoć. Dosta se žrtvovao na ovom forumu kako bi pomogao svakom željnom znanja, a iz njegovih postova bi se mogla ispisati knjiga (ja sam prije godinu dana kad sam imao slobodnog vremena pročitao meni zanimljive teme: Krmno bilje i travnjaštvo, Hranidba krava, Stočni sirak...i izvukao u word najbitnije pa ako kome treba mogu mu poslati).

Sad mi palo na pamet da bi kolega Bogec trebao dobiti titulu počasnog člana ili predsjednika ovog foruma jer je to zaslužio.
 

Gradacac2

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
183
Moje misljenje je da je steta svakog forumasa bez obzira koliko je bio aktivan.
Svi su na neki nacin doprinijeli dobrom radu ovog foruma.
Dosta sam tema procito i nisam primijetio da je bilo ko vrijedjan na ovom forumu.
Bez obzira odakle se javljao i koje je njegovo znanje.
Pozdrav svim forumasima i aktivnim i nadam se privremeno ne aktivnim
sa bliskog istoka.:supz:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Mislim da se starih članova dosta ne javlja jer nema ništa baš
pametno da se piše u zadnje vrijem, neke teme su već ižvakan nekoliko puta,
pa se pojavi neki pametnjaković koji napiše neko pitanje koji je odgovoreno već nekoliko puta u toj temi i nakon što dobije odgovor više ne javlja se na
forum. moram priznati da su takvi forumaši i takav stil pisanja puno puta
naljutili, i sam zadnje vrijem baš zbog takvih sve manje piše, mada me jedno vrijem nije bilo zbog problem sa internetskom vezom....
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kolko mogu skužiti malo ima stalne ekipe, ima" nas" koji se jave tu i tam a neki samo čitaju poticaje, a ostali brzo odustanu od foruma ak im se ne odgovara, jel došlo do nekog zasićenja ili kaje?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ja nemam nešto previše društvenog života. Preko dana sam na poslu, kad dođem kući mogu birat hoću li ići u voćnjak radit ili u šumu po drva, ili kod kuće čuvat sitnu djecu da žena može kuću sređivat svaki dan. Ja onda biram neki posao, pa onda navečer forum mi dobro dođe da ostvarim kakav takav društveni život :p
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma ljudi treba se druzit,nazalost to polako zaboravljamo i jos nas ktome jeebu s ovom Koronom.Oce nam usadit da drzimo razmak,da se ne pozdravljamo rukama,uskoro se necemo smjet pogledat u oci,
Toliko bolesni jos nismo,samo vi derite tipkovnicu i po svome dijalektu,ipak se razumijemo barem mi stariji.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,909
Tu smo, ako sam ja jedan od tih koji su tu rjedje. Razlog mog odsustva je sto se trenuutno ne bavim poljoprivredom niti mehanikom. Odselio sam u druge zemlje, nemam trenutno uvjete za ono sto sam radio doma, ali nadam se da ce biti.
 
Na vrh