• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kamilica

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Ljepo nema sta odlicne su kamilice, nikak berba zavrsit...
Berba pri kraju... Vec mi na usi izlazi ;-)
xmj1it.jpg

14vu244.jpg

27x0bc4.jpg

qzm0qv.jpg
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
12ha, 630kg prosijek po ha, za prvu godinu zadovoljni
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ja jučer gledao ispod petrokemije su dečki bili u kamilici..uglavnom miris se širio sigurno kilometar zračne linije...nisam vidio na toj udaljenosti sistem kojim rade ali svakako lijepo za gledati..
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
I kod mene miriši.. Budem večeras par slika stavio . tek smo 30% skinili
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
oko Virovitice nikad više kamilice, sada se baš dosta radi.....gdje i kome se prodaje....??
tamo u Lozanu je agristar ako se nevaram?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
U subotu sam išao do Virovce,samo se žute polja sa kamilicom,od Budančevice do Virovitice samo kamilica,valjda je ono polje ispred Korije najveće .
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Trenutno je kamilica hit, nema previše uloga, a otkupna cijena dosta dobra, puno ratara kojih ja znam se prebacilo na kamilicu, čak i ljudi koji su se bavili sa duhanom sad samo kamilica.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Trenutno je kamilica hit, nema previše uloga, a otkupna cijena dosta dobra, puno ratara kojih ja znam se prebacilo na kamilicu, čak i ljudi koji su se bavili sa duhanom sad samo kamilica.


Sve dok se nepopune kapaciteti, a to je jako blizu, ako nije vec i premaseno.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh