• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kardan sa kuplungom

Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
Kupio bi kardan sa kuplungom za Roto malcer. Bilo polovni, ili novi. Ako netko zna gdje ima novih, po povoljnim cjenama ?!!
Hvala na pomoci
koja duzina kardana vam treba imam ja i mislim da vrti samo u jednu stranu u drugu preskace
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
koja duzina kardana vam treba imam ja i mislim da vrti samo u jednu stranu u drugu preskace

pozz
Ne odgovara i taj ! Mora preskkati kod preopterecenja, ali hvala na ponudi !
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
ne nije mi prekratak, nego moj traktor vrti u levu stranu pa mi ne paše, a koliko znam za malčer ide kardan koji vrti samo u jednu stranu tako da malčer ne vrti traktor
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ne nije mi prekratak, nego moj traktor vrti u levu stranu pa mi ne paše, a koliko znam za malčer ide kardan koji vrti samo u jednu stranu tako da malčer ne vrti traktor
Probaj okrenuti kardan za 180 stupnjeva
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je kak veli kolega puknvi okreni kardan za 180stupnjeva,al kaj nemas kardan na traktoru da se moze vrtiti i ljevo i desno?
@zgzac pa svaki preskace pod opterecenjem koji ima kuplung.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
G. Mirko bosanac 1
imam jednu zamolbu pa ak moze na PP !!?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Imam ti ja isto takav kardan i ja ga kupio pa skužio da se vrti u krivu stranu, dam ti ga za 500 kn.... u koju stranu ti se treba vrtiti ?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Imam ti ja isto takav kardan i ja ga kupio pa skužio da se vrti u krivu stranu, dam ti ga za 500 kn.... u koju stranu ti se treba vrtiti ?

Pozz
Koja marka je kardan i koja duzina ??
Na Ursusu se kardansko vratilo vrti u lijevu stranu, kontra kazaljke na satu pa mi takav i treba, da preskace na lameli u tu stranu !
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Jel se vrti u tvoje ili moje lijevo, mislim lijevo gledano od taktora ili lijevo gledano prema traktoru, jer lijevo može biti i desno....

Dužinu neznam, pogledam ti to sutra, Cerjakov kardan
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
Pozz
Koja marka je kardan i koja duzina ??
Na Ursusu se kardansko vratilo vrti u lijevu stranu, kontra kazaljke na satu pa mi takav i treba, da preskace na lameli u tu stranu !

kak se vrti u ljevu stranu, a svi su strojevi napravljeni da idu u desno.... kak bi ti berač, ili đubretraku vukao i radio s njim?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Vrti se u lijevo - kontra kazaljke na satu . . . Da ga hebem ne znam ne znam kak bi kaj vrtil i ganjal al tak je ! Ursus 335 . . .
 
Na vrh