• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Katalog rezervnih dijelova-ap45

A

ajeto

Guest
Imam pitanje pa ako mi netko može pomoći bio bih jako zahvalan. Naime nedavno sam kupio balirku welger ap 45 pa me zanima da li netko od vas ima možda kakvu tehničku dokumentaciju pa da vidim kako je to sve posloženo. Trebalo bude urediti vile i onaj zupčanik koji okreće osovinu petljača. Moj mail je ffox@net.hr
 
M

mujodukic

Guest
sve što te zanima u vezi presa nazovi 38765613636 stevo
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,072
e moj druže , ja sam na forumu skoro 4 godine :lol:
evo kada smo već u ovoj temi da kažem da mi je drugar pre neki dan kupio 45ticu i prvi utisci su mu OK , tjera je rusom
 
A

ajeto

Guest
Pa evo ukratko i mojih iskustava.Kupljena je od čovjeka sa kojim se jako dobro poznam.Rekao je da je to stroj za mene. Objasnio je neke mane i sitnice sto se hoce desiti. Prvo baliranje i odmah sam vidio sto bi trebalo popraviti. Nozeve bata treba definitivno nabrusiti i mislim da treba nabrusiti nozice koji rezu spagu jer mi lijevi radi cisti rez ali desni (gledano od iza)mi je nakon 90 bala poceo raditi probleme. Naime za svaku desetu balu(otprilike) spagu ne bi prerezao vec bi ju namotao 2 puta i onda bi prerezao onu koja ide direktno iz bale. Da li se tu moze javiti jos koji problem a moze biti odgovoran za ovo?
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
i ja imam problema s svojom balikom ap 45 tj s petljačima jel ima tko blizu rume da vidi da li ima petljača za kupit i koliko koštaju komplet sve što se nalazi na osovini petljača dakle nosač petljača nožić za rezanje špage uglavnom sve komplet ili ako je tko kupovao u lateranu da mi kaže cijenu hvala unaprijed
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
rješili smo problem nejednakih bala (jedna strana bale duža od druge) ako je ljeva strana bale duža od desne tada produžiti ubacivač mase desni
 

Najnoviji postovi

Na vrh