• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kineski Fiat

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Obrisan neispravan link.

to je fiat,koliko ja znam..ali lani u gudovcu na njemu pišu sve neka kineska slova??a po njemu se vidi da je neki krš,zar ne? :?:
 
R

Ratarko

Guest
Koliko ja znam Fiati koji su tako izgledali su bili dobri traktori a o tome kineskom pojma nemam .
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Možda neki Kinez kupio licencu!

Ma to je lud narod :wink:
Gledam neki dan na TV da su kupili MG englesku auto marku .
Kupili su komplet tvornicu , zapakirali sve strojeve i linije i potovarili u tankere i poslali kuči. Tamo su sve složili nazad i proizvode MG automobile . MG je koliko ja znam propao i u Engleskoj je prestao sa proizvodnjom jer su troškovi proizvodnje bili veči od zarade.

Ne bi me iznenadilo da su kupili staru licencu za taj Fiat traktor , tako i tako se više ne proizvodi u Evropi.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e ratarko,sad je i massey ferguson na redu,čeka iduči brod za kinu...šala
 
R

Ratarko

Guest
abrkili kaže:
e ratarko,sad je i massey ferguson na redu,čeka iduči brod za kinu...šala

Zašto šala , pa nek ga voda nosi :lol:
Massey je u grupaciji AGCO tako da mislim da bi to bio preveliki zalogaj za Kineze a i čini mi se da to nije po njihovoj volji , oni bi ga definitivno napravili jeftinijeg ali mislim da bi bio lošiji , pogotovo tko bi više kupio Fendta da ga kinez pravi ...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma neče oni takve strojke nikad moči odnijeti...a i što kažeš,tko bi ga više kupio,kad bi ga oni pravili..a ja sam čuo da se masseyi proizvode i u mexicu?
 
R

Ratarko

Guest
Može biti ja znam za Turske Masseye ali oni proizvode samo ove manje modele.
Moj je Francuz napravio pa neznam je li to dobro ili loše jer imam jednog frenda što vozi Peugeot automobil pa ga stalno zezam zbog toga , ja imam Å vabu a bio bih sretniji da mi je i traktor švabo.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma niva je po meni zakon auto,nema prepreka za njega...još kad ubaciš plin,aiii...kako ti ocjenjuješ nivu?
 
R

robert

Guest
jedan u selu do mene prodaje bas takve kineze.i one europardove.bio sam u tome,radjen po licenci fiata,a sto plastika smrdi u kabini,ali bas smrdi,glava me zabolila.ima neki radio kurblas,neki hijeroglifi na njemu...20.km odavde jedan ima od 8oks novog uzeo od tog prodavaca,kaze da je sa njim zadovoljan i da malo trosi,imao je neki problema sa hidraulikom,ali je to rijesio.
sta fali peugeotu?moj 406 ima 145 000km,otisao mi jednom lezaj na alternatoru.to je sve
 
R

Ratarko

Guest
@abrkili
...kako ti ocjenjuješ nivu?
Nužno zlo :wink:
Ako imaš love zaobiđi ju i kupi odmah pickup terensko vozilo , puno bolji izbor ali idem ja i sa Nivom fino. Imam plin , terenske gume i ne kvari se samo krš od auta je to.

@robert
Ništa ne fali Peugeotu , to ja zafrkavam svog frenda tako ...
 
R

robert

Guest
damas smo bas dobili od mazde pismo da je mazdin pick up 127 000kn.nisu napisila jeli to sa pdv ili ne,ali najvjerojatnije nije uracunat pdv.u zadruzi imaju takvu mazdu,stvarno je neudobna...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a koliko ja znam ruski auti nisu tako loši,bar su čvrsti...jedino puno troše..
 
R

Ratarko

Guest
@robert
Cijena Mazde pickup bi trebala biti od 180 do 200 tisuča kuna , govorim o top modelu BT-50 koji je zamijenio B2500 Mazdu .
Koji su tebi nudili , novi model ili stari ?

@abrkili

Lada je krš nad krševima ali je jeftina i ide bez kvarova.
Teško je nači bilo koju pozitivnu stvar u 2007. godini za automiobil koji je dizajniran prije 30 godina i gotovo nepromijenjen došao do današnjih dana . Istina da ide od točke A do točke B ali rusi moji pa doradite malo taj auto da ne liči na kokošinjac ...
 
R

robert

Guest
bt-50.evo pise vec od 125000kn,do 30 lipnja kupci dobivaju i dodatnu opremu u visini do 7400kn.
 
R

Ratarko

Guest
Aha , ma nije to to .
Prava BT-50 4x4 double kab + naravno klima košta oko 200.000 kn sa PDV-om.
Taj pickup je best buy več neko vrijeme u HR odnosno satri model B2500.
 

Najnoviji postovi

Na vrh