• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Klagenfurt novi i stari traktori

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Prošli tjedan bil u Klagenfurtu i usput pogledal malo traktora za dušu.

Najprije novi:

slika063r.jpg

slika057.jpg

slika050.jpg

slika047.jpg

slika046l.jpg

slika045.jpg

slika044o.jpg

slika040.jpg

slika065j.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Patrik kaže:
Auuu ljep je ovaj žuti CAT...
Ma ljepši je fendt 312 !!!
A vidim u pozadini i nekoliko traktora starijih,imaš možda od njih koju sliku?
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
8) ima dosta Fendtova a ovaj 208 super manji traktor (valjda bi ga svaki poželio) ,,,,najnoviji

imali kaj GT-a od Fendta (mislim i na novije) i kolko se takvi traktori koriste vani??
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Na žalost nisam imao vremena da pitam kakve su cijene,da možemo usporediti.
Evo malo rabljenih:

slika043m.jpg

Dal bi ovaj bil dobar?
 
H

Hurlimann86

Guest
Stvarno ljepo izgledaju ovi traktorčići :mrgreen: :mrgreen:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Da te pitam,to je tamo bio neki sajam ili su to traktori od trgovine koji se mogu vidjeti svaki dan???
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
dino kaže:
Da te pitam,to je tamo bio neki sajam ili su to traktori od trgovine koji se mogu vidjeti svaki dan???

To su dva trgovca oko 20 km isočno od Celovca u mjestu Grafenštajn (Graffenstein).
Stumpf ima Fendta, a Potočnik radi s CNH.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
tine kaže:
dino kaže:
Da te pitam,to je tamo bio neki sajam ili su to traktori od trgovine koji se mogu vidjeti svaki dan???

To su dva trgovca oko 20 km isočno od Celovca u mjestu Grafenštajn (Graffenstein).
Stumpf ima Fendta, a Potočnik radi s CNH.
Znači to su trgovine,a što je sa ovim polovnim traktorima,to oni uzimaju za kompenzaciju ili???
Ti polovnjaci se mogu kupit kod njih?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
To uzimaju u račun. Sve se može kupiti.
Moram te upozoriti, da cijene nisu niske.
A ipak su niže nego da uzimaš kod švercera.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Aha,
Ma znam to da su tamo traktori isto poskupljeli.
Razgovarao sam neki dan sa švercerom jednim i kaže da je prestao uzimat traktore jer sa troškovima i svime cijena je ista kao i kod nas nakraju,tak da se sad bavi samo sa priključcima još...
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Toćno kako tine piše,to su trgovine gdje prodaju nove i polovne traktore i priključke,rezervne dijelove,ako trenutno nema dio može naručiti.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,867
za oko mi jos zapelo d7807 i steyr8075

cijene su u Austriji visoke,pa kome oni to prodaju ?nisam jos čuo da neko uvozi traktore iz Austrije osim tu jedne naše firme koja je dva puta dovezla i više nikad i jako teško prodavali jer je i tu moralo biti skupo te se jos pokoji stroj može nać da se prodaje
 

Mrk

Član
Tu od
30 Stu 2008
Poruka
201
Kad sam to slikao srel sam ljude iz Bosne koji su dosta detaljno razgledali,a jesu kupci neznam s obzirom na njihovu situaciju? Govorim o rabljenim traktorima i priključcima.
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ja mislim, kako se kupcu relativno isplati, ako uzima za sebe, može pogledat, probat, itd.
Kako su to stare firme, koje trguju godinama, znaju svu zgodovinu nekog traktora, ako je bio kod njih kupljen prije xy godina i servisiran.

A švercerima digne pulz uništena mašina u korovu iza žice, za koju mogu skoro naplatit da ju uzmu.
Ako ne zarade duplo, ne isplati im se uzimat.
 
O

oljasi

Guest
Off topic.
Šta se sve plaća pri uvozu priključka?
Konkretno me zanima kupnja polovnog malčera iz Slovenije.
Hvala
 
V

vedo

Guest
Ovakvog steyra 8075 ima kod nas jedan čovjek samo u malo lošijem stanju isto ga kupio polovnog
 

Najnoviji postovi

Na vrh