• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

klima....

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Za koje pare se može dogoditi elektronika od klime s daljinskim,ugradio bi ju u prozorsku verzjju ?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa danas niš nije slupo, od kad smo u EU ljepše se živi, ideš de je jeftinije ak je kome kaj skupo, nema carine ni niš.
Zakaj da dam za klimu tu 1200€ ak je u Nizozemskkoj 1197€.
Svako dela kak mu je najbolje.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
@Galda sw razmeš ti kaj u klime? Ili ju samo znaš postavit?
Ja znam, ustvari ne znam, što s e tiče klime: :rolleyes:
Jedino nešto slično što sam slagao je kompresor Danfos 55 koji radi na 12V. To sam u kombi tako da je u teretnom prostoru bila kutija u obliku škrinje (ali je hlađenje ) bilo u plusu (znači frižider). A kompresor sam smijestio u kabinu ispod sica od suvazača, koji je bio u zatvorenoj kutiji sa dovodom i odvodom zraka z a hlađenje samog kompresora.......
A da to mije klima ......😁
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,352
Ima i za manje. Jel piše klima🤔
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Ja znam, ustvari ne znam, što s e tiče klime: :rolleyes:
Jedino nešto slično što sam slagao je kompresor Danfos 55 koji radi na 12V. To sam u kombi tako da je u teretnom prostoru bila kutija u obliku škrinje (ali je hlađenje ) bilo u plusu (znači frižider). A kompresor sam smijestio u kabinu ispod sica od suvazača, koji je bio u zatvorenoj kutiji sa dovodom i odvodom zraka z a hlađenje samog kompresora.......
A da to mije klima ......😁
Ako može stvoriti temp u isparivaču cca 5-8 stupnjeva onda može raditi bez problema kao klima. Jedino treba uzeti u obzir gubitke tj izolaciju i izloženost suncu. Osobito na brodu
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
I mene interesira klima na 12volti. Samo mene interesira koliko ampera troši,pošto je u igri kompresor i ventilator kondenzatora? Koliko bi trebao biti akumulator, i npr.( foto čelija,alternator ili neki drugi izvor napajanja, istog)?
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Treba malo još pogledati, možda postoji klima uređaj na plin, k'o i frižider. Možda je jeftiniji.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To ništ, to stalno treba kantat🙂

Ima i za manje. Jel piše klima🤔
Vodica kaj ju ventilator puše 🙂
 
Na vrh