• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja je ovo balirka?POMOC!

  • Temu pokrenuo zvekan
  • Datum prvog posta
Z

zvekan

Guest
D ali bi neko mogao da mi kaze koja je ovo balirka?ili da me uputi do informacija,hvala unapred
url]
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
nebi znal koja firma i tip,ali to meni zgleda na niskotlačnu prešu :scratch :mrgreen:
 
Z

zvekan

Guest
Ona je u ispravnom stanju,svakodnevno je koristim,ali bih hteo malo vise da se uputim u njene karakteristike,naravno i da je vratim u prvobitno stanje,ipak hvala ti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
hvala petre

ova slika mi ništ ne govori, alo onak po sječanju tako nešto slično je imao moj kum do nedavno, a bila je Welgerica stara niskotlačna :scratch :scratch
 
Z

zvekan

Guest
izvinite zbog slike moja greska mozda ce ova vise pomoci

17082008670.jpg
 

haris

Član
Tu od
25 Ožu 2010
Poruka
119
dsc00261c.jpg




da li znate koja je ovo balirka posto je farbana i ja sam je farbao a nez koja je marka,samo je nazad pisalo M-F
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
MatijaKrizanicMF35 kaže:
seljačić kaže:
jel zna neko kakva je ovo balirka? niskotlačna???

http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva-ber ... as-1019462

massey ferguson niskotlačna, piše ti mf


kontam ja to mf niskotlačna,ali sam mislio ako mi neko može reći kakve su kavlitetno i jel vrijedi tih novaca? okrugle bale ili četvrtaste ( nemam puno pojma o tome pa zato pitam). pogotovo ovo niskotlačna?? koji tlak je u pitanju??
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
seljačić kaže:
MatijaKrizanicMF35 kaže:
seljačić":110wi7kw]jel zna neko kakva je ovo balirka? niskotlačna??? [url="http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva-berba/balirka-mf-niskotlacna-4000kn-oglas-1019462 kaže:
http://www.njuskalo.hr/sjetva-zetva-ber ... as-1019462[/url]

massey ferguson niskotlačna, piše ti mf


kontam ja to mf niskotlačna,ali sam mislio ako mi neko može reći kakve su kavlitetno i jel vrijedi tih novaca? okrugle bale ili četvrtaste ( nemam puno pojma o tome pa zato pitam). pogotovo ovo niskotlačna?? koji tlak je u pitanju??[/quote:110wi7kw]

četvrtaste bale....
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ne preša masu,nego samo nabija u špage koje nakon određenog vremena uvežu balu..u biti nešto poput svezanog navilka sijena.
 

rudamaca

Aktivni član
Tu od
6 Ruj 2007
Poruka
485
Moj rodjak je nabavio takvu niskotlačnu prije par godina, i koristio jednom na jednoj parceli sijena .


Za drugu je platio čovjeka sa normalnom balirkom da mu to pobalira .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
zali Boze spage koju potrosi,jer ionako sva spadne pri manipulaciji ''balama''.Spadne i sa visokotlačne ako nisu dobro nabijene,di ne bi sa ovoga...
 
M

mladi kosac

Guest
abrkili kako misliš da spanu špage sa bale od niskotlačne balirke,moja niskotlačna balirka pravi dobre bali i dosta čvrste
 
Na vrh