• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koja prikolica za traktor?

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
A kolika je tebi realna cijene prikolice od npr., 5 tona? Dimenzije 3200x1800x500x500? Jednoosovinka sa 15 cola balonkama.
Evo napravi mi kalkulaciju cijene materijala, boje, alata sa kojima radiš, atestiranje, davanja državi i tvoja realna zarada kad sve to uračunaš.
Ne podjebavam. Pa me zanima koliko bi ti računal izradu.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
I mislim da se nemoze pariti Majevica sa Leško prikolica pricamo netto nosivosti 4 t
Isti bog i leško i majevica te tonaže.
Nije leško niš posebno osim cijene jake.
Poskupi su onaj prvi cjenik je realan za njihov proizvod dok nisu digli cijene.
 

Čava

Član
Tu od
24 Tra 2023
Poruka
63
Da ne budem dosadan, izvinite. Znači, tata pravio prikolicu prije cca 40 godina od raznih šina, osovine tamića i sl. E sad, koliko sam shvatio ja to čudo ne mogu registrirati? Ona ima instalaciju, ali nema ručnu kočnicu.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
457
Sve mora bit novo sa računima, felge, gume, daske, ili pleh spigan od neke bravarske radnje, sve ali sve mora imat račun.
Jeli istina da i varovi moraju biti od atestiranog varioca? Tako sam čuo
Ali kad sve zbrojiš ne vjerujem da košta 5-7000€ koliko dođe nova. Ili se varam?
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Treba atest i račun osovine i vučnog oka. Ostalo netreba nikakvih atesta. I naravno tehnička dokumentacija i statika.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Ljutomerska za TP mora imati naprijed okrugli bijeli katadiopter i bijelo svijetlo. Tražio sam tu rasvjetu (razbio jedno) u Se-kri. Nisu imali.
Tada je počeo istovar prikolice iz Bačke Palanke koja ima samo katadioptere.
Kako će to na TP proći, a ako ne prođe tko je odgovoran?
 

Najnoviji postovi

Na vrh