• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji Imt uzeti?

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,358
Nek je on jači i sposobniji i napredniji od IMTa al tvrdim da je 539 udobniji za rad i u puno lakših poslova ga prestigne dok si reko keks. Baš me zanima dali bi vladimirec bil jači kad bi i IMT imal 540 okretaja kardan na 2000 okretaja motora? Ne velim da je vladek loš jer puno ljudi ne zna s njim delati kak se spada ali jednostavno je 539 puno okretniji i življi od njega.

A 577 imal ili nemal prednji pogon poželjno je da naprijed ima utege ;)
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma to su samo lupetanja niš više kolega .
A gdje još na vladimircu se pali kardan tamo kraj ruka hidrulike ijo .
Kad sam to vidio nemožeš sebi doći.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,358
Kolega mali jedino kaj mi je na "vladimiru" bolje neg na IMTu je mjenjač, kolko nazad tolko naprijed prijenos je zakon :icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Možeš ti govoriti kaj hoćeš, ali količina proizvedenih Belarusa je znatno veća od količine IMT-a-
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nije gov*o, nego se pas posro. I jedan i drugi, imt i rus su drlje teške, s time da svaki u svojoj kategoriji ima prednosti i nedostatke. S time da je usporedba Vladimirca i MTZ-a totalno bez veze, nema veze jedno s drugim.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
nije ovo tema jel bolji rus ili srbin, ovo je tema samo o ovim drugim...
a dobar je svaki traktor za kojeg imaš dosta da ga kupiš...i održavaš...
jedino kaj mali lupeta o vladimircima i mtzima a vidil ga je na 100 metara...
i onaj njegov susjed kaj je kupil ursusa jer vladimirac nevalja...isti drek, drugo pakovanje...:(rofl):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moj komentar se odnosi na MTZ i 577 a ono Mali se odnosi na kolegu mali
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Vidi se da ne pratiš onaj ima 360 ursusa a ovaj 355 i vladimirca.
Bar danas ima traktora iz uvoza a vi se rusima zamarate.
To su gadne drlje i ako beko reče ko ovi iz Srbije da je to stroj ja se odmah zamislim gdje ti ljudi žive.
Zato i nejde se naprijed kad se ograničiš na rusa kao traktor.
Jedino za šumu pa ga kasnije prodat na kile
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rus ima 82 ks ali neboji se on i traktora od 100 ks a u blato ih sve posrami . 577 je igračka prema njemu .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Moji su kupili Belarusa 820 2004. godine. Taj traktor se vec valjda deset put otplatil kolko dela. Istina, bilo je i nešto kvarova u tih 14 godina ali cijene popravka su smiješne. Servo pumpa je bila ako se dobro sjecam niti 300 kuna. Kvacilo su složili majstori iz ovlaštenog servisa za smiješne novce itd, itd.. Naravno da se ti traktori ne mogu uspoređivati s JDom ili Maseom ali za te pare koliko je placen još i kak se isplatil. Promjeni ulje u getribi na Rusu i promeni ulje na JDu pa mi reci jel si zaplakal... Natoci u JDa kaj bu Rus pozobal pa buš videl kaj ti bude... Kolega mali je poznat po pisanju svega i svacega tu po forumu tak da ga ne treba uopce uzimati za ozbiljno, ja pamtim one price o generalkama za 5000 kuna i dalje ne moram spominjati. Ne znam samo zakaj administratori ne kažnjavaju to konstantno trolanje s obzirom da znamo da smo bili kažnjeni i za puno manje, i teme su se zakljucavale, a nekima se sve tolerira..

Ja sam Rusa spomenul samo zato jer sam htel reci da 577 nije po konjaži puno slabiji i da bi po toj logici trebal vuci 32 diska tanjurace. S druge strane, ovaj put se moram složiti sa Željkom da je Rus daleko robusniji(skoro 4 tone), ima daleko jacu hidrauliku, iako je IMTeva ipak preciznija, isto tak u blatu ga nemaju puno jaci od njega kak je i Željac rekel. I stvarno kad se pogleda s te strane 577 je igracka za njega. I Rus tera 3 metra rotobrane a 577 ne vjerujem da bi to mogel. Rus možda je i nespretan i glomazan ali reci da je zadnje smece a nisi nikad niš radil s njim mogu samo najveci strucnjaci...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Da, ali rus ima 4750cc, a 577 ima 4000cc, da zaokruzim..... I tu ima necega

Iako razmisljam uzeti jednu 52ku,jer je dosta ocuvana i jeftina, a imt je bezobrazno skup.....

Radio sam s 82, imao ju nesto vise od godine dana, nisam bio bas zadovoljan, trebalo je dosta toga napraviti, sto tada nisam mogao.....
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Aj gajtan nemoj bulaznit ti i tvoj 558 moj motor za 5000 kn dan danas radi ujutro dodi ako ne kresne bez grijača ja ga zapalim .
Kad bi mi poljoprivreda bila vrh da imam ruski traktor otisao bi za Njemačku.
Zato i nemate niš vama je rus meta.
Meni je meta zapadni traktor a ne ruski šporet
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
mali, ja još nisam vidio ništa od tebe, samo kenjaš, praviš se pametan i vrijeđaš ljude.
Dakle, čovjek je pitao koji IMT za tanjuraču od 32 diska.
577 odradi s njom, vuče je bez problema. Samo je malo problem u transportu, dugačka je, a on kratak, pa cupka. Točno se vidi kad spustiš i kad je podigneš razlika.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Moram se umiješati, a obečal sam sebi da nebum. Neznam šta si htio ovim videom dokazati ili ti vidiš ono šta mi drugi nevidimo ? Ku... bi izvuko u to brdo da mu prikolica nema pogon preko kardana. Od jednostavnog pitanja se uvijek sve zakomplicira i uvijek tema ode u krivo.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
mali, ja još nisam vidio ništa od tebe, samo kenjaš, praviš se pametan i vrijeđaš ljude.
Dakle, čovjek je pitao koji IMT za tanjuraču od 32 diska.
577 odradi s njom, vuče je bez problema. Samo je malo problem u transportu, dugačka je, a on kratak, pa cupka. Točno se vidi kad spustiš i kad je podigneš razlika.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Upravo o ovom podebljanom ja govorim, covjek konstantno pljuje sve i svakoga, vrijeđa i omalovažava a sve kaj tvrdi potkepljuje argumentima kao na primjer "moj susjed ima pa zna", "covjek mi je reko" i slicne tvrdnje. Ponekad imam osjecaj da se radi o nekom nadobudnom pubertetliji po nacinu komunikacije a postovi mu uglavnom izgledaju kao teško trolanje bez ikakvih argumenata. Jednostavno mi nije jasno zbog cega admini dopuštaju takvo ponašanje i stalno izazivanje svađe, umjesto da takve baniraju i mir...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Moram se umiješati, a obečal sam sebi da nebum. Neznam šta si htio ovim videom dokazati ili ti vidiš ono šta mi drugi nevidimo ? Ku... bi izvuko u to brdo da mu prikolica nema pogon preko kardana. Od jednostavnog pitanja se uvijek sve zakomplicira i uvijek tema ode u krivo.

Te priče o rusu .
Imt je niš korist a rus neka snaga .
Tu ima previš ljudi šta fantazira pa neka si kupe ruse .
Šta voze druge marke kad je tako jak i ljep.
Ja nevolim da mi neki sole pamet a neznaju ulja u traktlru zamjenit a kamo šta drugo i plaćaju majstore.
Koji ih oderu i onda su obi pametni to je poanta priče.
Kad mogu oni fantazirat mogu ih i ja poklopit jer očito nemaju pojma.
 

Najnoviji postovi

Na vrh