• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji kombajn kupiti?

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Kod puno okretanja svaki kombajn ima rastep jer radi "na prazno"..

Nemam iskustvo s Axialnim kombajnima,ali rastep oko okretanja nebi trebalo uzet u obzir kao grešku takvog kombajna..
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
marko taj je kombajn iz tvoje zupanije , mozda znas kaj o njemu ?
mada nije međimurje tak ni malo :eek::
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
784
Za 20 00 eura možeš naći bolji kombajnl....

Znam ti Laverdu s oba adaptera za tu lovu, ako već tražiš egzotične :(rofl): kombajne. Nije još u oglasima (gazda je upravo dovezao još veći kombajn, a Laverda bude išla u prodaju) a sigurno je boljji od tog Case-a. Bar za dostupnost i cijenu dijelova.
Blizu tebe je... javi se na pp.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
nisam neki ljubitelj egzotike ali mi se činila dobra cijena za taj stroj i oba adaptera, kad još i pdv odbiješ.. piše da je 1990. godište a ti strojevi se proizvodili od 1977 do 1985-e . očito tip mulja nekaj
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
784
Ovakva je Laverda, poslal sam ti podatke na pp

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=J8Ex-x1Nxgg[/YT]

:icon_keel:
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Adonis basser jesi gledao John Deere 1085 izgleda kao dobar stroj... netko je ranije nahvalio da su dobri kombajni.
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
znam za stari jd,mislim da je oznaka 430!motor mu je otiso al ima covjek od zmaja 780!jel bi se dalo to pripasat?jel bi mogo na to stavit 3reda eppleov adapter i dal bi to tjeralo?
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
marko taj je kombajn iz tvoje zupanije , mozda znas kaj o njemu ?
mada nije međimurje tak ni malo :eek::

taj ti je iz badlicana!ljudi rade dosta zemlje!znam samo sto sam cuo da su radili nest na motoru jer je nest riknilo a sta to se nezna!
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Adonis basser jesi gledao John Deere 1085 izgleda kao dobar stroj... netko je ranije nahvalio da su dobri kombajni.

Ne znam zakaj ali john deere strojevi mi se nikak ne svidjaju , iako vjerujem da su to dobre mašine ali ....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Da ga jednom probaš,promijenio bi mišljenje.Kombaj recimo jako jednostavan,kvalitetan lim,nema ih trulih što je na drugim kombajnima nemoguče vidjeti da je zdrav svuda,isto radi,jasno ako ga znaš poštelati,a dijelova ako i trbaš šta ima svuda,i nisu skupi za održavati,klasično remenje i lanci.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Ovakvog 1075 sam videl par puta u radu i mogu reči da su jako dobri i vlasnik kaže da je mali potrošać tak da moj glas ide za JD.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Pitao sam zbog toga jer sam vidio jedan u Sloveniji 1085 sa oba adaptera za 13000€ 4,8 zitni i 5 redi kukuruzni(jedino kukuruzni nema freza) 220ks. Nalazi se u Slovenskoj bistrici cc 120km od Zg. A npr do Vukovara imas 300km.
Ja sam sa njim pregovarao za pnematsku sijačicu Nodet ali mi prodao dok sam se organizirao.
 

Gunjo1

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
220
Ma nema do Vu baš 300km, nego sam naveo kao primjer da ga je blize dovesti iz slo nego sa drugog kraja Hr.
 

Najnoviji postovi

Na vrh