• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji kombajn kupiti?

Milovane

Novi član
Tu od
23 Kol 2014
Poruka
10
Nzm koliko zemlje radis ali bolje uzmi ZMAJA ako mozes,on radi 100 jutri da se ni ne umori.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ma ja nebi zmaja,ima boljih kombajna za iste pare,bez uvrede za one koji vole zmaja
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa može se i za male pare kupiti dobar kombajn,ja sam tak uzeo JOHAN DEERE 960,kukuruzni i žitni heder za 30000 kn.
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
824
Mislim da je drugi jer ima ljetnu kabinu, veči heder i manja je cijena.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
Eto danas je pazaren ipak ovaj prvi sa linka , znači dileme za odabir su završene , sada slijedi pretres onoga šta sam kupio i sređivanje za sezonu , to će vjerovatno biti tamo u smiraj radne sezone , samo ako nađem adekvatan radni prostor za zimu

Značu kupljen je CLAAS CORSAR , širina hedera 2,5m , motor DEUTZ 4 klipa , širina doba 80cm , 3 slamotresa , hidraulični volan , registrovan , sve 4 gume nove , varijatorski remen nov , još jedan mjenjač u rezervi u dijelovima , godište 1978
To je otprilike to što se tiče prednosti , mane ću tek da tražim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Koliko je ona Koela bila starija?
Nekak nisam fan Claasa, no, sretno ti bilo.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
KOLA mi je bila dalja i upitna po pitanju papira za registraciju tako da je odluka pala na ovaj a i sama cijena koja je bila prihvatljiva je odigrala odluku
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
281
Htjeo bih da kupim kombajn
Kakva su vasa iskustva sa Massey ferguson 86 na sta treba obratiti paznju?
Koja je realna cijena za ovaj kombajna?
 

agronom

Član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
55
Pozdrav. moji doma kupuju kombajn pa posto nikad nismo imali kombajn, nemamo pojima sto terba gledati. znači kombajn kupujemo sa kukuruznim idealno 3 read max 4 i žitnim adapterom. treba bit mali jer kod mene su uski putevi pa nemože svaki kombajn do parcela.
ovaj kombajn smo isli gledat, ali mi se čini malo preskup.
http://www.njuskalo.hr/kombajni/kombanj-claas-dominator-48-oglas-12831159
što sve spada pod adaptacijom za kukuruz?
kakav prjenos je bolji za brdske terene? (nisu to parcele od 90° ali nisu baš ni ravne)
dali je bolji claas ili deutz ili john deere?
i koji su mali kombajni koji se mogu kupiti kod nas?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
ufff al ga je zapapril 13 tisućaka :mad: pak za te novce kupiš ipak malo boljeg kombajna...
...class i john dere su bolji od deutza,ali im je skuplje i održavanje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh