• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koji PLUG za koji TRAKTOR ???

  • Temu pokrenuo Rajtek
  • Datum prvog posta

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
20211022_105736.jpg danas kupljen,nadam se da nije los ne orem ja puno,390 kg tezak uljeva povjerenje da bi mogo bit dobar,ima stelovanje od 25 do 35 cm i sigurnost prilikom udarca u panj ili kamen puca saraf zadnji ili kako vec ide.do sada sam oro sa imt 755 i imt pored ovog kao igračkica
 

amajic

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
162
Ne izgleda lose, kopija vogel&noot-a.
Koliko te kostao?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Eto cijene na njemu,4350 osto jos ovaj po staroj cijeni novi dolazi kae po novoj ne znam dokle vise ova poskupljena
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Pogledaj u temi plugovi kaj sam kupil za nešto više novaca.
Jest da je rabljeno, ali je Kverneland.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Tesko ne to u Bosni nac,a htio sam novo ovaj mi se svidio ima i ovu sigurnost u slucaju udara u panj ili kamen jer mi je to najveci problem kad odem nekom usluzno da orem "ori slobodno nema nista" i tako dva puta lomio lemes i ručku,doduse imam povrat od drzave na tu cijenu 25% i prodat cu ovaj imt i doce me nedje oko 1300 eura ovaj,nadam se da ce to moj dajc moc vuci sta ti mislis
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
E to mi je drago cut,al lagana je zemlja kod nas msm da i na 14 ce da ide bez problema al probat cu pa cu vidit jer zemlja je bas lagana
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ma hoće, bez brige. 10-14"...slobodno ga postavi odmah na 14".
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
A ovaj tocak za dubinu hocul ga ostavit ili skinut posto ima ovaj traktor nivelator onaj kako se to vec strucno zove,i kako cu ove predpluznjaka ustimat nisam nikad nista osim 755 kačo za mene je ovo sve novo
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Pretplužnjak ide na 1/3 dubine oranja. Znači ako oreš 30, pretplužnjak ide 10 u dubinu. To je tako neko pravilo recimo, dalje se sam igraš. Koliko vidim nedaju se pomicat naprijed-nazad niti imaju okruglu osovinu da im se štela kut pa je to to.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Znaci da ja stavim ja jedno 8- 9 cm jel to stelam na njivi dok probam oranje? A plug da ustimam da mi prva i druga brazda budu iste sirine ako zadnja ore 35 da i prednja ore 35 to stimam na ovoj osovini i kad to ustimam onda na ovom vitlu dje inace kod imt bude ručka malo dostimam jos ako bude potrebe kosu vuču
 

Najnoviji postovi

Na vrh