• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

koji zglobni traktor kupiti??

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
ajd puknuti da se i mi slažemu u nečem, da je to moj stroj i da ga netko tako vozi to bi mu bilo zadnje što bih vozio, ali moram primjetiti da od svih skidera na tubu LKT mi se najviše dopao po onome što vuče iza sebe

ma timberjack je zakon
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
ajd puknuti da se i mi slažemu u nečem, da je to moj stroj i da ga netko tako vozi to bi mu bilo zadnje što bih vozio, ali moram primjetiti da od svih skidera na tubu LKT mi se najviše dopao po onome što vuče iza sebe

pa vidite valjda da ovaj čovjek dobro zna šta radi , ne opravdavam pretovar ali pogledajte da mu nijedanput prednja osovina nije lupila od zemlju , čovjek je PRO :supz:
slažem se sa time da se zakači trupac manje i ide bez zastoja ali i ovo potezanje sa ovakvim šoferom ne smeta mašini , zamislite da još ima i lance , koliko bi tek dat potezanje i naprezanje bilo ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
NIje mu ni trebalo lupiti , a kaj je radio kvačilu ?
Kaj je radio zadnjem diferencijalu?
Samo zato jer je bilo teško sić dolje i sajelu zakačiti niže ..
Nije ni čudo da skrše hitnera za dvije smjene ..
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
NIje mu ni trebalo lupiti , a kaj je radio kvačilu ?
Kaj je radio zadnjem diferencijalu?
Samo zato jer je bilo teško sić dolje i sajelu zakačiti niže ..
Nije ni čudo da skrše hitnera za dvije smjene ..

gdje da zakvači sajlu niže dali si ti kad vidio u živo princip vitlanja i privlačenja na takvim traktorima čini mi se da nisi
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
NIje mu ni trebalo lupiti , a kaj je radio kvačilu ?
Kaj je radio zadnjem diferencijalu?
Samo zato jer je bilo teško sić dolje i sajelu zakačiti niže ..
Nije ni čudo da skrše hitnera za dvije smjene ..

Ovo si dobro rekao da škrše hitnera ma ne samo njega i lkt-e shebu Timberjacka malo teže jer je on ipak stroj nad strojevima.ali da se ono pridržavaju onih uputa iz tvornice taj hitner bi vozio jako dugo al oni kače duplo od dopuštenog.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
ma timberjack je zakon

Meni je ovaj, ali nije za 10.000 eura. Možda da je star 7 godina onda bi bio možda 10 000 eura.

traktorzaumu.jpg

traktorzaumu2.jpg

Poz
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Meni je ovaj, ali nije za 10.000 eura. Možda da je star 7 godina onda bi bio možda 10 000 eura.

traktorzaumu.jpg

traktorzaumu2.jpg

Poz

ova prednja svjetla su mu na idealnom mjestu za rad po danu
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Vjerovatno su napravljena zbog tehničkog pregleda, što vi mislite,a? Samo vas dvojica iskeširajte za 260 ks gornjeg monstruma 40 000 eura ugrade vam i xenone :)
 
B

boki1991b

Guest
zz

Mi imamo dva timberjacka 225 i dečki rade svaki dan sa njima u šumi , traktori su zvijeri imali smo lkt-a ali je otišo kao i sanader...hehe jedina stvar kod timberjacka što smo imali problema sa perkins motorima izbacili smo iz oba te motore i stavili deutza iz tama 100 on je sa 5 cilindara i paše unutra i to je sad puuuno bolja kombinacija , jači je pali ko munja a ide ko zvjer, što se tiče perkinsa koma promjenili smo 3 motora na svakom ... ali sad drmaju pred sobom ...


pozdrav prijatelju zanimame dali znas ili neko zna pase li od jamesa konusno tanjirasti i reduktor za timberjeck 225.I dali bi mi mogao dati neki savjet u vezi tih traktora posto vidim da znas i radis s tim traktorima pa mi treba pomoc u vezi toga???? unaprijed zahvalan na odgovoru

EDIT savoris
ne citirati nepotreban broj slika , dovoljna ti je i jedna
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
s obzirom da je admin obrisao neke neželjene postove kako moje tako i od drugih evo samo ću se pohvalit da sam kupio timberjack 240 86. godište iz amerike i da me je ta dragocijenost došla sa svim davanjima nešto više od 20000 eura.radi ko urica, čupa drva bez da ih se pili ali je malo preglomazan za ono šta meni treba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh