• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KOliko imate godina?

Koliko imate godina?


  • Ukupno glasača
    146
R

Ratarko

Guest
Nije ti to dobro
Kada se nađemo u Gudovcu na sajmu tebe čemo stalno slati po pivo :wink: 8)
 
B

Bobo

Guest
He he... Ja mozda ni ne idem u Gudovac...

stari ne da zbog fakulteta, jer ne dajem bas ispite... Mozda se i vidimo, mozda ne...
 
B

Bobo

Guest
Tako je...

Ima nekih nagovjestaja da cu mozda i doci, no sve je to klimavo...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Eto, pa da se i ja pridružim, meni su 22,5 g :eek:)
Smatram da je relativno mlad forum...tako mi se bar čini prema komentarima ovdje. Dobro je to...nebih ni očekivao od znatno starijih ljudi da če bit ovdje
 
M

Mister x

Guest
zjockoo kaže:
Eto, pa da se i ja pridružim, meni su 22,5 g :eek:)
Smatram da je relativno mlad forum...tako mi se bar čini prema komentarima ovdje. Dobro je to...nebih ni očekivao od znatno starijih ljudi da če bit ovdje

Moj stari sjedne pored mene i surfamo skupa rekao sam mu da ču mu za 60-ti kupit laptop i spojit ga Wirles na svoj D-lik.

Kak su Vaši ukučani? jesu li liberalni prema tome koliko vremena provodite na netu 8)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Mojima to ništa ne smeta, niti ih zanima jer samo ja koristim računalo, a oni ni neznaju baš previše o tome...
 

Najnoviji postovi

Na vrh