• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombajniranje i Branje kukuruza 2007.-2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: Berba kukuruza 2008

ovo malo cudo naprijed ti je samo smetalo :blackeye

dok god mozes hvatat zaleti,ici naprijed-nazad,nisi zapao ;)

bome si se razbacao s tim filmicima i slikama. dobar je adsl,ha? :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

..ja.. kaže:
ovo malo cudo naprijed ti je samo smetalo :blackeye

dok god mozes hvatat zaleti,ici naprijed-nazad,nisi zapao ;)

bome si se razbacao s tim filmicima i slikama. dobar je adsl,ha? :)

a ma nebi izašao van da ga nije bilo, dolje je bilo smržnjeno i jednostavno je samo klizao :D , kad smo se malo uskladili odma me je izvukao, ja velim umijesto takvog traktorčića na prijed samo da mi je bila prednja vuča i nema zapadanja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a čuj, nastojim spiskat 10 Gb do 1. pa reko ajd da nabacam toga gore, pa nisam snimao valjda da drugi ne vide :lol: :lol: , ma adsl je pravi... :p :D
 
U

ursus4514

Guest
Re: Berba kukuruza 2008

..........HAHAHHAHAHHA pa ovo još nisam vidio moj IMT 565 dere za zmajom 222 dvoredni i u blatu i po suvom a ovaj vamo od Šanane umire ccccccc...... ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali mora 565 to moc izvuc,,,,,,... :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen: :mrgreen: ;) ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

ursus4514 kaže:
..........HAHAHHAHAHHA pa ovo još nisam vidio moj IMT 565 dere za zmajom 222 dvoredni i u blatu i po suvom a ovaj vamo od Šanane umire ccccccc...... ;) ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ali mora 565 to moc izvuc,,,,,,... :arrow: :arrow: :arrow: :mrgreen: :mrgreen: ;) ;)

a što češ, samo da je mni 222-ojka, nebi niti ja zapao, vjeruj mi nema tog 565 bez prednje vuče koji bi moj stari zmaj provukao kroz blato, dođi i probaj pa onda pričaj :mrgreen: jer znam dobro kak izgleda 222, a ovaj je moj smrt traktoru na mekom terenu jer je svega 10-tak cm od poda naprijed, a ima gume 7.50-20 na tu masu, pa to tone do kineza!!! :lol:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh