• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombajniranje i Branje kukuruza 2007.-2008.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Berba kukuruza 2008

Malo kasnim s slikama :oops:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Berba kukuruza 2008

Lijepe slikice mario iako i kasnis, malo da se tema osvježi :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: Berba kukuruza 2008

dobro je to vama išla....
al je ovome hladno na burgonijju :mrgreen:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: Berba kukuruza 2008

Mario i bolje da si zakasnio...malo si osvježio forum u ovom zimskom ugođaju...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

Mario jel to tvoj berač il vam to netko bere uslužno???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Berba kukuruza 2008

ŠANANA IMT 565 kaže:
Mario jel to tvoj berač il vam to netko bere uslužno???

Bere uslužno
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Berba kukuruza 2008

taman slike u špici sezone, efekt je pogođen da nemre bolje :mrgreen:
freza na burgoinu radi au pair excelente :!: san svih snova :shock:

koja je od ovih prikolica vuđanova, ona koju vozi zetor il ona na lambiju, ja mislim ona na lambiju :D :!:
mogo bi i meni posudit, daj ga pitaj el vozi bale uslužno sa polja doma, mislim meni :D

idem i ja brat sad kukuruze, šanana el mi dođeš pomoč :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

El da dođem s Zmajom da ti sfreza, vidim da se nekaj buniš :lol: :lol: :mrgreen: . il očeš s Bourgoinom da ti bude lijepo orati ko i mariju :mrgreen: :mrgreen:

Il da dojdem z Same-om samo vozit, pak celu noč vrpu toga poberemo :lol: :lol: :lol:

Nego mogli bi se dogovoriti nekaj, ja tebi dojdem brat kukuruzu u klipu, a ti bi meni mogel dojti balirat, aaaaa kaj na to veliš :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Berba kukuruza 2008

ŠANANA IMT 565 kaže:
El da dođem s Zmajom da ti sfreza, vidim da se nekaj buniš :lol: :lol: :mrgreen: . il očeš s Bourgoinom da ti bude lijepo orati ko i mariju :mrgreen: :mrgreen:

Il da dojdem z Same-om samo vozit, pak celu noč vrpu toga poberemo :lol: :lol: :lol:

Nego mogli bi se dogovoriti nekaj, ja tebi dojdem brat kukuruzu u klipu, a ti bi meni mogel dojti balirat, aaaaa kaj na to veliš :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye

men je tak svejedno el brao berač il burgoin, sve ja zaorem, imam ja tehniku :D

mislio sam da mi odemo ručno brat, kupio sam nove košare, da se frajerišem po selu :mrgreen:

a šta veliš, ja teb dam sjeme graška a ti meni dođeš u težake kad siliram il tak nešt :!: primamljivo :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

U težake prijatelju idem uvijek, nije bitno jel treba na lopati biti il voziti silažu, il gaziti, prijatelju uvijek!!!! :!: :!: :!: :!:

Budemo se mi dogovorili, sa Sameom mi treba jedno pol vure do tebe, tak da se za težake slatko preporučam!




Moramo se dogovorit i za baliranje, ako grašak uspije, netko bude to trebal i izbalirat :mrgreen: , ovaj tip kaj u prugovcu ima jedini rolericu, neznam jel ima noževe na njoj :scratch :scratch :scratch

Ja častim s naftom i folijom, a i po omotača dolazim da se zekan ne muči do budančevice!!!! :blackeye
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Berba kukuruza 2008

ŠANANA IMT 565 kaže:
U težake prijatelju idem uvijek, nije bitno jel treba na lopati biti il voziti silažu, il gaziti, prijatelju uvijek!!!! :!: :!: :!: :!:
Budemo se mi dogovorili, sa Sameom mi treba jedno pol vure do tebe, tak da se za težake slatko preporučam!
Moramo se dogovorit i za baliranje, ako grašak uspije, netko bude to trebal i izbalirat :mrgreen: , ovaj tip kaj u prugovcu ima jedini rolericu, neznam jel ima noževe na njoj :scratch :scratch :scratch
Ja častim s naftom i folijom, a i po omotača dolazim da se zekan ne muči do budančevice!!!! :blackeye

znam ja kolko treba do tebe jer sam vozio od boška silomlin.

ok onda na tebe računam za težake :D

za baliranje, ja sam do sad imao bez noževa izbalirano i krave su jele normalno, jedina je razlika u manipuliranju masom

kaj bi se zekan mučio, starom je gušt nekud landrat, sam da nije doma

zar ti sumnjaš da če grašak uspjet, cCc :shock:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

Pardon, ne da sumnjam, nego znam da tvoj grašak mora uspjet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sve je dobro dok je još kod tebe, jer da je kod mene nebi bilo dobro, dobio bi nevolju i morao bi ja to posijati što prije, a to nebi bilo dobro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Za težake, samo okreni moj broj dan-dva prije :!: ;) :blackeye :mrgreen:
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: Berba kukuruza 2008

MOja prikolica je na zetoru, tak mi paše radi kočnica, zetoru zračne, lambiju hidraulične.
 
K

Krešo

Guest
Re: Berba kukuruza 2008

berba u jesen 2008 u nasm selu to je snimal moj frend
nisam vidio da je stavil na youtube pa evo
[youtube:2us28m14]JPmDYh_0-DA[/youtube:2us28m14]
[youtube:2us28m14]hiaR9w4eD0c[/youtube:2us28m14]
 
U

ursus4514

Guest
Re: Berba kukuruza 2008

.....momci ja imam zmaja 222, 2-redni berač ove sam godine obro 50 jutara ee samo je cijena bila nikakva........
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Berba kukuruza 2008

Detalj berbe iz 2007. :D :D :D :D :D
[youtube:3v7ot1w2]Nx8J7ONqQlE[/youtube:3v7ot1w2]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh