• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kombajniranje i Branje kukuruza 2011.-2012.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
au , kolika traktorčina za tako mali berač :(
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dao bi mu ja mog ferkija za hurlija bolje bi odgovarao ali ne može jer ferki iz dvore ne ide svi drugi če sa nekim vremenom u pazar ali ferko ostaje legenda u dvoru:partyman::partyman:malo šale nikom nije naškodilo kolega Hurliman:drinkers:
 
H

Hurlimann86

Guest
aha i samoutovarna je poslužila u nuždi,nego kak se je zadovoljno sa prinosom:drinkers:

Samoutovarku ne koristimo uopče za sakupljanje trave , možda je svega 20-30 puta pokupila travu, mi smo je prenamjenili u običnu prikolicu koja služi za vožnju silaže i kukuruza.
Pa prinos je solidan ovisi kako gdje negdje bolje negdje lošije, ali sve u svemu zadovoljavajuće.
Nema zamjerke na šali:D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ma imao sam priliku da vozim sličnog hurlija čak i slabijeg sa beračom zmaj 224 tako da znam otprilike gabarite i mogućnosti tog traktora :prayer:

ali ja tjeram takav (sličan) berač sa duplo manje konja i u ravnici nikada nije zafalilo snage , 31 :roll:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Nama ostao jedino vrt i to je gotovo danas pa uspio ulovit neku sliku. :)

DSC01574Kopiraj.jpg


DSC01576Kopiraj.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
evo pošto niko ne pohvali vremenske uslove za ovu sezonu moram ja
uslovi za branje su bili i više nego dobri , sunčani lijepi dani i berba bez blata i zapadanja je nešto na šta i nismo baš navikli

samo kad se sjetim jedne sezone od prije 5-6 godina :mad: uh , vrištim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
evo pošto niko ne pohvali vremenske uslove za ovu sezonu moram ja
uslovi za branje su bili i više nego dobri , sunčani lijepi dani i berba bez blata i zapadanja je nešto na šta i nismo baš navikli

samo kad se sjetim jedne sezone od prije 5-6 godina :mad: uh , vrištim

Ali onda nisi imal berača... :finga::weedman:
 
B

Bobo

Guest
JE... i to ZMAJA jednorednog, pa ti vidi sta je muka i zapadanje... pogotovo s malim traktorom...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
JE... i to ZMAJA jednorednog, pa ti vidi sta je muka i zapadanje... pogotovo s malim traktorom...

Ma, mislil sam na berač a ne na ZMAJA :finga:
 
B

Bobo

Guest
Pa zmaj je berac, a ostali su u kombinaciji berac/komusac. tu je najveca razlika ;)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
e to je sad drugo oni malo posude po susjedstvu jer su si dobro pa tako daju jedni drugima
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh