• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KONZUM

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
ljudi, dobio sam jedne pouzdane informacije od jednoga čovjeka...
Prekjučer je u našu dragu i lijepu i bajnu Hrvatsku uveženo za gosp. Todorića dva šlepera ( oko 30 tona) carskoga mesa iz tako drage nam Njemačke zaraženog salmonelom!!!

meso će biti prerađeno, u kuhani špek većinom..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I da je tako ništa novoga jer krivim držanjem i najbolja šnicla postaje opasna za kojih sat vremena .
salmonela doslovno vreba iz svakog prizvoda od mesa , jaja , bla,bla,ba..sirovih , naravno
Dobrom termičkom obradom salmonela kao uzročnik je disablana :mrgreen:
Znaci bit če akcija carsko za roštilj ..jedite gladni narode :lol:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
i ja izvozim i uvozim iduči vikend, 8)


iz svinjca u škrinju :lol:
 
V

Vjerni983

Guest
A eto živa je istina da je Hrvatska "Europska kanta za smeće"!!! Oni kaj bace mi uvozimo! :evil::evil::evil:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
stigli odojki iz njemacke u obliznju klaonicu za akcijsku prodaju u trgovackim centrima,i radi prevelike kolicine gazda pozove jednog cvjeka da bi pomogal to prije rijesit jer njegovi radniki ne stignu navrijeme poklat,a taj trazi iznutrice da bi si odnesal za jest, a gazda njemu ljepo kaze da bas nije tako gladan da bi to nosil kuci,
 
C

chickenlover

Guest
A eto živa je istina da je Hrvatska "Europska kanta za smeće"!!! Oni kaj bace mi uvozimo! :evil::evil::evil:

Ne boj se, niste vi jedini sto vas se koristi ko "kantu". Sto Nemacka ne baci kod vas, to Brazil i Argentina doprave kod nas. :toimonster:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
E ljudi ovo stvarno nije normalno, MRKI 88 ti si pisao o carskom mesu, AGRIPLUS65 ti sad kažeš za ovo, išo ja da provjerim u pik imam kuma koji je tam mesar, i bogami istina 3 šlepera odojaka uvezena iz njemačke, radi se ubrzano u 3 smjene da se uspije riješit i onda kaže "akcija" odojak samo 29.99 kn a but težak 5.8 kg .Što bi reko Izet Fazlinović "U braćo moja mila to nije odojak, pa to bi krme" što očito i jest :mad: .A Ja svoj nemrem prodat a oni uvoze, ma da je bar odojak nebi riječi reko a kvaliteta da ne pričam. Oni kažu kvalitetnije je njihovo iz EU neg naše e da nebi. Ne radi se tu o kvaliteti kao što smo ovdje na forumu već komentirali već o zaradi uvoznika (firme i pojedinca) i onda mu vlada da poticaj (plati mu što je uvezao).
 
B

BAGERISTA

Guest
Kvaliteta je samo ono šta uzghojimo doma,,,,,,,,,,,,:D,sve ostalo šta uvoze je smeče koje je pitaj dragog boga čime hranjeno,,,:mad::mad:,a da ne pričam da če se za par godina doznat šta smo jeli,,,kad im više niko ne bude mogao ništa,prkleta stoka,,,to nema milosti ni kod koga,,,oni mogu sve a mi neka crknemo,,,da čovijek nije u stanju niš više prodat............:mad::mad::mad:

Pa kažu,,,daj proizvodi,radi potiči mlade,,,ma s čim,,,sa uvozom onog šta kod njih je deklarirano za u spalionicu,a kod nas neka ljudi i dijeca jedu..............:evil::evil::mad::mad:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Bas mi sinoc pricao kolega da je u Konzumu uzeo dva komada mesa.
Ostavio u fizideru jedan dan.
Kaze drugi dan sve smrdi u 3pm.

Rekao sam mu da vrati,al nije htio vec je bacio.
Ali to nije jedini slucaj.
To su vjerovatno ti njemacki "odojci" :evil:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nek si ih kupuju na akciji,,,ovi iz naše vlade koji dozvoljavaju da se to uvozi.........:evil:
 
C

chickenlover

Guest
Iskreno, ne znam za svinje, al dobro mi je poznata situacija sa pilicima. Kao sto rekoh, niste vi jedini. Ovde svako drugo seosko domacinstvo proizvodi pilice, ima dosta proizvodjaca sa velikim kapacitetima, a drzava uvozi iz Brazila i Argentine, obore cenu iako je roba losa, mi ne mozemo nista prodati. Hvala bogu, otvaraju se i novi kanali, ima sveta trazi posebnu robu, hoce da znaju sta jedu, tako ja moje prodam samo zato sto su organski. Al opet daleko ispod cene, nego sto bi bila da prodajem to isto u Evropi.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Nek si ih kupuju na akciji,,,ovi iz naše vlade koji dozvoljavaju da se to uvozi.........:evil:

Prijatelju što se tiče tih koji dozvoljevaju tu se s tobom slažem al mislim da bi mi svi JA,TI,SVI MI ....kak si post prije napiso u temi odakle smo dojadio i narodu i bogu... trbali ustati kao taj narod na noge i spriječiti da oni dozvoljavaju taj uvoz pa boga mu mi smo ih izabrali i stavili na vlast pa bi ih mi trebali skinut samo trebamo biti složni. Nisam stranači opredjeljen i nevolim politiku nisam nikog želio uvrijediti al treba ih maknut........:twisted:
Moji odojci su ipak hranjeni kolko tolko prirodno a oni su svi gmo nema tam bundeve malo trave pa mu daš višak sirutke ili mlijeka kad ima, hoću reći da se slažem s tobom doma othranjeno je ipak zdravije...
 
C

chickenlover

Guest
Nebu ništ dok se narod ne digne:axe::axe::axe:

Nema od toga nista. Pogle kako smo mi prosli. Sve je to ista mafija. Vlast korumpira coveka i tacka. :evil:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
gle da se razumijemo ima i kod nas smeča da tak velim,osobno poznam uzgajivača koji ne jede svoje svinje,več kupuje po selu.
gospođa koja kupuje sad kod mene ima brata uzgajivača.

a kak bu zdrav kupi odojka 25kg i za max 90 dana taj ima 110-120kg.
topiš špek a mast se neče stisnut.
 
B

BAGERISTA

Guest
Prijatelju što se tiče tih koji dozvoljevaju tu se s tobom slažem al mislim da bi mi svi JA,TI,SVI MI ....kak si post prije napiso u temi odakle smo dojadio i narodu i bogu... trbali ustati kao taj narod na noge i spriječiti da oni dozvoljavaju taj uvoz pa boga mu mi smo ih izabrali i stavili na vlast pa bi ih mi trebali skinut samo trebamo biti složni. Nisam stranači opredjeljen i nevolim politiku nisam nikog želio uvrijediti al treba ih maknut........:twisted:
Moji odojci su ipak hranjeni kolko tolko prirodno a oni su svi gmo nema tam bundeve malo trave pa mu daš višak sirutke ili mlijeka kad ima, hoću reći da se slažem s tobom doma othranjeno je ipak zdravije...

E vidiš,i ja se slažem s tobom,,,ali naš šta me muči,,,,,,,,,,,,e reč ču ti,,,išli bi ja i ti i još malo njih,,,,a ostali bi stali postrane i čekali ishod situacije,,jer imaju reč evo nek najebe on ne ja:mad::mad:i baš zato nam je tako,,,,,,bio sam prevoznik dugo godina i otac je išao u penziju,,,i kad je trebalo blokirat ili da sde nešto napravi,,,nikog nigdje(to ti je primjer,,,,,ako smijem na ti)ako ne oprosti,,,,ali kad se rabijan onda nemam baš više kontrole na pisanju,,,kaže žena da zna več po udarcima na tastaturi kad me neko nad....ka
:evil::evil:

Neznam dali si me uspija shvatit,,,,ali nemoj mislit da imam nešto protiv tebe ili bilo kog,,,,ali tako je bit če dok jedan drugome kopamo jamu....
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ma razumjem ja tebe, možemo na "ti", tak je bilo i prvi put kad se prosvjedovalo traktorima paq prema Zagrebu nemam ja pno zemlje ni puno poticaja od države al sam sjeo u traktor i u kolonu prema zagrebu. Susjed kaže jesm li normalan, za to malo novaca ideš prosvjedovat a ja ću njemu koji ***** netko zna kolko ja primam poticaja tam smo svi isti (oprosti na izrazu) . On kaže ja ne idem meni nije sila za jest imam kak bu bu........ Eto i kod mene ima taki ko i kod tebe ,a vidim i u srbiji ista stvar MAFIJA i opet MAFIJA pa dokle......:mad::mad::mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh