• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kordunaš

K

Kordunas

Guest
pozdrav svima, zovem se Oliver(28), dolazim s predijela korduna i bavim se proizvodnjom mlijeka.
Imam stado od 130 grla stoke. pratim ovaj forum vec dugo vremena, procitao sam vec mnogo korisnih stvari i savjeta, a neke sam vec i primjenio pa sam pomislio da bi bio red da i ja pridonesem ovom forumu nekim dobrim savjetom!! :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dobro nam došao!

a kakvu to stoku imaš?da nisu neki mali preživači u pitanju? :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dobronamdošel, vidim, imaš ti toga dosta, sretno i samo naprijed :mrgreen: :mrgreen:
 
K

Kordunas

Guest
Crni holstein 80% i simentalac 20% i par komada crvenog holsteina
Imt 539
Deutz fahr agrofarm 100
MF 4370
MF 7490
 
U

ursus4514

Guest
:arrow: Dobro dosao na forum dobre makine imas :!: :!: ;) ;) ;)
;) ;)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro došao na forum. Od kud jesi točnije s Korduna 8) Dobri strojevi, stavi malo slika
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
plijep pozdrav Olivere dobro došao .čuo sam o tebi puno lijpih stvari od Močnika kaj ti imaš vremena uz takvo gospodarstvo još i za internet. :D
 
K

Kordunas

Guest
iz Slunja sam slika će biti,imam par filmića pa ću ih probati ugurati po temama
 
K

Kordunas

Guest




evo, ovo mi se dogodilo prije par dana...malo sam se preračunao...potok mi je izgledao puno manji prije nego sam zaglavio :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
hehe..ko radi taj i griješi,rekli bi,jel.. :D

jel taj što je zaglavio 7490? jel dynashift ili vario?
 
K

Kordunas

Guest
Vario je a sto se tice pića imao sam ovaj tjedan feste u prošlu nedjelju,utorak,srijedu.petak i danas tako da ovo nije nista čudno. :partyman:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
pridruzujem se zeljama dobrodoslice
zar je moguce da ovakvi strojevi zaglave u blatu :roll:
 
J

jokapz

Guest
Pozdrav i dobrodošao na forum... :supz:

Kak Masseyi slušaju? koliki ti je zahvat ona kosilica na MF 7490??
 

Najnoviji postovi

Na vrh