• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
a kod nas ministar i društvo ističu 94 posto slučajeva koji nisu cijepljeni....
ali, dovraga, čak 6 posto onih koji jesu cijepljeni su zaraženi, meni je to alarmantniji podatak nego ovaj kojeg se drže ko pijan plota...
tih 6 posto može šetat di oće, može radit kaj oće i pozarazit sve oko sebe...i to je samo vrh sante onih koji su zaraženi a cijepljeni, jer x njih ni nezna da su ponovno nosioci virusa...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,niste vjerovali kad sam najavljivao 3,4-tu dozu🙈,cak ste me ismijavali,jeebiga i meni je zao sto ste to morali shvatiti na tezi nacin.
Evo maloprije razgovarao s kolegom,stigo mu bratic iz Francuske sa zenom koja je sad vec nisam siguran ili medicinska sestra ili dotur.Kaze ona kod njih u kuci svi koji su cijepljeni su s mobitelom skenirani(ima neka aplikacija)i da ima zile svijetle kad ih snimas,necijepljenima nista.Kolega kaze da njemu nisu svijetlile al zato njegovoj konobarici koja je pikana,pa sad ko vjeruje, vjeruje,ja vjerujem njemu jer ga dobro poznam ali opet sumnjam dok se sam ne uvjerim.
Ima li ko kakva iskustva o tome,ljudi dajte informacije vi koji ste cijepljeni ako ste imali kakve posljedice,mozda nekomu pomognete da ne nasjedne lazima zlotvora.🙋‍♂️
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,883
Kupljenec, Hotela je u pravu.
Danas sam nekaj delal i ručka dizalice me tak kresnula po obrvi da sem Andromedu videl.
Ček malo :unsure: pa nis cepljen i kak onda železje po mojoj tikvi?
Niš mi više ni jasno:eek:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Iskreno receno ovo od kolege Lee Champa objasnjava moj ku...,stalno navode,neka istrazivanja,pa vise istrazivanja,ma dajte nejte,dajte navedite konkretna istrazivanja.Nisu hrvati tolke ovce kak si oni misle,ode voz i sam Zoki je to napokon priznal.
Probaju vas navuci,dobro su skolani ovi manipulatori,pa pogledajte samo diplomski rad anemicnog,koju temu je imal.
Oni vas nikad nece osobno prisiliti na cijepljenje,niti svojim potpisom,oni znaju istinu i poznaju dobro sve zakone,ali bas sve. 🤫
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,518
S mobitelom su skenirani? Jbt ak se more s mobitelom “skenirati” neznam zakaj u bolnicama imaju CT i PET-CT kad se more to s mobitelom delati. Znaći oni ubrizgavaju ljudima radiofarmak za pozitronsku emisijsku tomografiju. :eek:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh